Δεν χάνει με ...τίποτα η Βραζιλία!

Με δύο ασίστ του Νεϊμάρ, η Βραζιλία επικράτησε 2-0 της Σαουδικής Αραβίας σε φιλικό παιχνίδι που έγινε στο Ριάντ και συμπλήρωσε 78 συνεχόμενους νικηφόρους αγώνες.
13/10/2018 • 02:49
Οι παίκτες της Εθνικής Βραζιλίας πανηγυρίζουν στο Ριάντ
Με δύο ασίστ του Νεϊμάρ, η Βραζιλία επικράτησε 2-0 της Σαουδικής Αραβίας σε φιλικό παιχνίδι που έγινε στο Ριάντ. Η "Σελεσάο" άνοιξε τοσκορ με τον Γκαμπριέλ Ζεσούς στο 43', ενώ στο 97' ο Άλεξ Σάντο διαμόρφωσε το τελικό σκορ.

Η Σαουδική Αραβία αγωνίστηκε στα τελευταία λεπτά με 10 παίκτες, καθώς αποβλήθηκε ο τερματοφύλακας Ελ Οβαϊς στο 85ο λεπτό μετά από χρήση VAR, ενώ η Βραζιλία πέτυχε την έβδομη συνεχόμενη νίκη της και συμπλήρωσε οκτώ παιχνίδια χωρίς να δεχθεί γκολ!
15/12/2018 • 08:16

Ακλόνητα φαβορί απέναντι σε ικανά αουτσάϊντερ, Γιουβέντους, "Σίτι" και Ίντερ

Ξεκάθαρο το προβάδισμα της Γιουβέντους, της Ρεάλ Μαδρίτης και της Μάντσεστερ Σιτι απέναντι σε ομάδες που θα παίξουν επιθετικά! Πολύ πιο αμφίρροπα τα παιχνίδια στο Χόφενχαϊμ, στην Τρίπολη και στο Αλκμάαρ

15/12/2018 • 11:51