Με το... δεξί η Σαρλερουά του Μαρίνου

Νικηφόρο "ποδαρικό" στο 2018 στο πρωτάθλημα έκανε η Σαρλερουά του Στέργου Μαρίνου, που επικράτησε 2-0 της Μουσκρόν.
19/01/2018 • 23:31
Στέργος Μαρίνος, Σαρλερουά
Νικηφόρο "ποδαρικό" στο 2018 στο πρωτάθλημα έκανε η Σαρλερουά του Στέργου Μαρίνου, που επικράτησε 2-0 της Μουσκρόν. Ο Χάιγκεμπερτ στο 18' με αυτογκόλ και ο Φαλ στο 51' σημείωσαν τα τέρματα της αναμέτρησης που άνοιξε το πρόγραμμα της 22ης αγωνιστικής στο Βέλγιο.

Ο Έλληνας μπακ αγωνίστηκε σε ολόκληρο το 90λεπτο, ενώ αντίκρισε και την κίτρινη κάρτα του διαιτητή στο 16'.
24/04/2019 • 07:59

Ντέρμπι λεπτομερειών σε Μιλάνο, Βρέμη. Φαβορί "Σίτι", Σάλτσμπουργκ και Φέγενορντ

Σε ασυνήθιστες συνθήκες το ντέρμπι του Μάντσεστερ, πολύ πιο ανταγωνιστικά τα ματς κυπέλλου σε Μιλάνο και Βρέμη. Στην Ισπανία οι φιλοξενούμενοι είναι σε θέση να συμβάλλουν στην παραγωγικότητα των αναμετρήσεων της Μαδρίτης και της Λεβάντε με την Μπέτις