Ο Καρέλης άνοιξε τον δρόμο και… λογαριασμό!

31/07/2016 • 21:03
Ο Νίκος Καρέλης
Ο Νίκος Καρέλης σημείωσε το πρώτο του γκολ στη φετινή βέλγικη Λίγκα, με την Γκενκ να επικρατεί της Οστάνδης με 2-1 στην πρεμιέρα.

Ο πρώην στράικερ του Παναθηναϊκού βρέθηκε στο πρώτο δοκάρι μετά από ωραία επίθεση των γηπεδούχων και ασίστ του Γουάλς και με πλασέ άνοιξε το σκορ στο 50΄. Ο Σαμάτα έκανε το 2-0 για την Γκενκ στο 90ό λεπτό, με το τελικό 2-1 να διαμορφώνεται από την Οστάνδη στο 93΄ με τον Μουσόνα. Ο Καρέλης έβγαλε όλο το 90λεπτο κι άνοιξε τον δρόμο νίκης στην ομάδα του και τον φετινό του… λογαριασμό στο βέλγικο Πρωτάθλημα.
15/11/2018 • 08:00

Με κίνητρο στα δύσκολα η "γαλανόλευκη". Ματς για γκολ σε Κροατία, Αγγλία

Η Ελλάδa και η Αυστρία θέλουν τη νίκη και με βάση το κίνητρό τους μπορούν να τα καταφέρουν. Ματς για γκολ περιμένουμε στο Βέλγιο, στην Κροατία και στην φιλικά αναμέτρηση της Αγγλίας με τις Ηνωμένες Πολιτείες

14/11/2018 • 10:51