Ο… εφιάλτης φαίνεται πως επιστρέφει για τον Λορίς Κάριους, καθώς βρίσκεται και πάλι στο επίκεντρο σκληρής κριτικής για την απόδοσή του, μετά την αναμέτρηση της Μπεσίκτας με την Κόνιασπορ.

Τα τραύματα στον άτυχο Τούρκο ποδοσφαιριστή
04/03/2019 • 10:48

Δεν κόπηκε στο ξύρισμα… (video)

Σάλος έχει προκληθεί στην Τουρκία, μετά την επίθεση του Μανσούρ Τσαλάρ σε αντίπαλό του με ξυράφι, την ώρα της αναμέτρησης μεταξύ της Αμέντ με την Σακάριασπορ.

Σενόλ Γκιουνές
    28/02/2019 • 19:30

Επέστρεψε στην Εθνική Τουρκίας ο Γκιουνές

Ο Σενόλ Γκιουνές ο νέος προπονητής της Εθνικής Τουρκίας.Ο έμπειρος τεχνικός της Μπεσίκτας αναλαμβάνει καθήκοντα από 1η Ιουλίου όταν ολοκληρώσει τις υποχρεώσεις του με το σύλλογο των ''Μαύρων Αετών''.

Έβγαλε...πιστόλι στο 95'! (video)

O Κώστας Μήτρογλου πέτυχε το πρώτο του γκολ στο τουρκικό πρωτάθλημα «λυτρώνοντας» την Γαλατάσαραι κόντρα στην Ακισασπόρ στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων!

13/02/2019 • 14:12
      O Φεγκουλί πανηγυρίζει το δεύτερο γκολ της Γαλατά
      06/02/2019 • 21:45

Δυσκολεύτηκε αλλά επικράτησε 2-0 η Γαλατασαράι (video)

Mεγάλο βήμα για την πρόκριση στα ημιτελικά του τουρκικού κυπέλλου, έκανε η Γαλατασαράι. Η ομάδα του Φατίχ Τερίμ νίκησε 2-0 την Χατάισπορ, στην Κωνσταντινούπολη, στον πρώτο προημιτελικό και πήρε σαφές προβάδισμα για να βρίσκεται στα ημιτελικά της διοργάνωσης.

Μήτρογλου
      02/02/2019 • 18:14

Βασικός με το... καλημέρα ο Μήτρογλου

Φαίνεται πως τον εμπιστεύονται με κλειστά μάτια τον Κώστα Μήτρογλου στην Γαλατά, καθώς ο Έλληνας φορ βρίσκεται στην αρχική 11αδα του αγώνα με την Αλάνια Σπορ.