16/09/2018 • 18:42
    Ο Ντάνιελ Μαϊστόροβιτς.
    07/09/2018 • 11:29

Tέλος ο Μαϊστόροβιτς από την Μπρομαποϊκάρνα

Παρελθόν από την θέση του τεχνικού διευθυντή της Μπρομαποϊκάρνα αποτελεί ο Ντάνιελ Μαϊστόροβιτς, μετά τον σάλο που προκλήθηκε λόγω της συμπεριφοράς του προπονητή Λουίς Πιμέντα.

Νίκη με ανατροπή! (video)

Η Σούντσβαλ επικράτησε εκτός έδρας της Όστερσουντ με 2-1 και επέστρεψε στα θετικά αποτελέσματα. Η Όστερσουντ, μετά από σερί δέκα αγωνιστικών χωρίς να ηττηθεί, γνώρισε δεύτερη διαδοχική ήττα στο πρωτάθλημα.

Γιουβέντους πανηγυρισμός απέναντι στην Κιέβο Βερόνα
      21/08/2018 • 15:09
      Ο σκόρερ, Σκραμπ
      19/08/2018 • 18:03

Ένα λάθος έφτανε στη Νόρσεπινγκ (video)

Με 1-0 πέρασε από την "Μποράος Αρένα" κόντρα στην Έλφσμποργκ η Νόρσεπινγκ, χάρη σε ένα λάθος του τερματοφύλακα Στουρ-Έλεγκαρντ που μετέτρεψε σε γκολ ο Σκραμπ.

Αμετ(ΑΪΚ)ινητη στην κορυφή! (video)

Η ΑΪΚ αν και δεν έπιασε τα υψηλά στάνταρντς απόδοσης προηγούμενων παιχνιδιών, εντούτοις επιβλήθηκε 1-0 της Κάλμαρ και εξακολουθεί να οδηγεί αήττητη την κούρσα του σουηδικού πρωταθλήματος.

ΑΪΚ Σόλνα
            22/07/2018 • 17:54

Δυσκολεύθηκε για ένα ημίχρονο η ΑΪΚ (video)

Η Μπρομαποϊκάρνα προβλημάτισε για ένα ημίχρονο την ΑΪΚ Σόλνα, αλλά οι γηπεδούχοι με καταιγιστικό δεύτερο ημίχρονο έφτασαν στο τελικό 5-1 και στη δέκατη νίκη τους στο πρωτάθλημα Σουηδίας.

Νόρκεπινγκ-Χάκεν
              15/07/2018 • 18:06

Ανώτερη η Νόρκεπινγκ 2-1 τη Χάκεν (video)

Τη νίκη με 2-1 πήρε η Νόρκεπινγκ επί της Χάκεν στο πλαίσιο της 13ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Σουηδίας και σκαρφάλωσε στην δεύτερη θέση του πρωταθλήματος με 27 βαθμούς, τρεις πίσω από την πρωτοπόρο ΑΙΚ.

19/09/2018 • 10:52