Εύκολο βράδυ για τις «καρδιές»

Μετά από έξι χρόνια η Χαρτς πέρασε νικηφόρα από την έδρα της Μάδεργουελ, 3-1 στην αυλαία της αγωνιστικής στη Σκοτία.
30/09/2016 • 23:41
Χαρτς, πανηγυρική
Μετά από έξι χρόνια η Χαρτς πέρασε νικηφόρα από την έδρα της Μάδεργουελ, 3-1 στην αυλαία της αγωνιστικής στη Σκοτία. Οι φιλοξενούμενοι σκόραραν στο 45' με τον Νίκολσον και παίρνοντας το προβάδισμα σε καίριο χρονικό σημείο, «κλείδωσαν» το «διπλό» στο δεύτερο ημίχρονο.

Ο Πάτερσον στο 67' διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του Εδιμβούργου και ο Ντζουμ στο 84' έκανε το 3-0. Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο ΜακΦάντεν στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων, μειώνοντας απλά για τους γηπεδούχους.
23/09/2018 • 08:08