Οι "δράκοι" έκαψαν τα πόδια τους...

Απίστευτη ανατροπή και ήττα για την Πόρτο στην τρίτη αγωνιστική του πορτογαλικού πρωταθλήματος. Μέσα στο Ντραγκάο οι γηπεδούχοι έχασαν από την Γκιμαράες με 3-2 αν και στο ημίχρονο ήταν μπροστά με 2-0!
26/08/2018 • 03:02
Πόρτο-Αβές

Αυτή ήταν η πρώτη νίκη μετά από τρία παιχνίδια για την Γκιμαράες, ενώ η Πόρτο αν κέρδιζε θα βρισκόταν μόνη πρώτη στην κορυφή με δύο βαθμούς διαφορά. Οι Αντρέ - Αντρέ και Τόζε πέτυχαν τα δύο πρώτα γκολ των φιλοξενούμενων, ενώ η χαριστική βολή ήρθε στο 87 με τον Ντάβιντσον.
23/02/2019 • 07:20

Δοκιμασίες για θεωρητικά φαβορί σε Τορίνο, Γλασκόβη και Νόριτς

Η Ρόμα. η Γκλάντμπαχ η Λιντς και η Νόριτς φαντάζουν ως τα μεγάλα φαβορί σήμερα σε αναμετρήσεις όπου οι αντίπαλοί τους κάθε άλλο παρά το ρόλο του κομπάρσου θέλουν να παίξουν! Στην διαχερίση της κούρασης πιθανόν να έχουμε ανατροπές δεδομένων σε Τορίνο, Γλασκόβη