Αρκέστηκε στην ισοπαλία η Εστορίλ (video)

Η Εστορίλ, αν και προηγήθηκε, δεν τα κατάφερε κόντρα στην Ακαντέμικα με τις δύο ομάδες τελικά να μένουν στο 1-1.
07/11/2015 • 00:26

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 34ο λεπτό με τον Μπονατίνι αλλά στην επανάληψη οι φιλοξενούμενοι ανέβασαν στροφές και κατάφεραν να φτάσουν στην ισοφάριση στο 71ο λεπτό με τον Ραμπιόλα.

Έτσι, η Εστορίλ πλέον έχει 14 πόντους και είναι στην όγδοη θέση ενώ η Ακαντέμικα έμεινε στα χαμηλά στρώματα της βαθμολογίας με έξι μόλις πόντους.
24/04/2019 • 07:59

Ντέρμπι λεπτομερειών σε Μιλάνο, Βρέμη. Φαβορί "Σίτι", Σάλτσμπουργκ και Φέγενορντ

Σε ασυνήθιστες συνθήκες το ντέρμπι του Μάντσεστερ, πολύ πιο ανταγωνιστικά τα ματς κυπέλλου σε Μιλάνο και Βρέμη. Στην Ισπανία οι φιλοξενούμενοι είναι σε θέση να συμβάλλουν στην παραγωγικότητα των αναμετρήσεων της Μαδρίτης και της Λεβάντε με την Μπέτις