Από θρίαμβο... "Χ" η Ρόντα

27/11/2016 • 15:49
Ο Μπρόνο της Σπάρτα Ρότερνταμ
Η Ρόντα του Γιάννη Αναστασίου προηγήθηκε 2-0 στο Ρότερνταμ κόντρα στη Σπάρτα με τον διεθνή Κύπριο επιθετικό Νέστορα Μυτίδη να σημειώνει γκολ, αλλά τελικά ισοφαρίστηκε...

Η παρέα του Ατζαγκούν (έχασε τεράστια ευκαιρία) προηγήθηκε στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους, ενώ στις αρχές της επανάληψης έκανε το 0-2. Οι γηπεδούχοι, όμως, απάντησαν και άφησαν τη Ρόντα στην τελευταία θέση του πίνακα μαζί με τους Γκο Αχέντ Ιγκλς.

17/07/2019 • 07:03

Πρόκριση μέσω γκολ και λεπτομερειών σε Βουλγαρία, Σουηδία και Μαυροβούνιο (video)

Θεαματικά παιχνίδια περιμένουμε σε Βουλγαρία.Μαυροβούνιο και Στοκχόλμη όπου τα σκορ της περασμένης εβδομάδας αφήνουν ανοιχτά τα ενδεχόμενα πρόκρισης. Τα γκολ των αουτσάϊντερ δίνουν καλές τιμές σε αναμετρήσεις του Σκωτσέζικου Λιγκ Καπ