31/08/2018 • 13:50
Ολλανδική πανδαισία
30/08/2018 • 15:47

"Πορτοκαλί" Τop 5 (video)

Τα πέντε ομορφότερα γκολ, που σημειώθηκαν στο πρωτάθλημα των "οράνιε", κατά τη διάρκεια της 3ης αγωνιστικής. Το ένα καλύτερο από το άλλο!

Μονομαχία από Νάπολι - Μίλαν.
28/08/2018 • 15:39
Άλκμααρ - Φίτεσε
26/08/2018 • 20:00

«Συγκάτοικος» με τον Άγιαξ η Άλκμααρ

Σε «λευκή» ισοπαλία και μόλις ένα βαθμό περιορίστηκε η Άλκμααρ υποδεχόμενη τη Φίτεσε, στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής του ολλανδικού πρωταθλήματος.

Συνεχίζει το σερί η Φέγενορντ.
26/08/2018 • 17:39

Άμυνες … για κλάματα, 5-3 η Φέγενορντ! (video)

Τα εύκολα δύσκολα έκανε η Φέγενορντ με αντίπαλο την Χέρενφεϊν, στο πλαίσο της 3ης αγωνιστικής στην Eredivisie. Προηγήθηκε με 4-0 στο «Άμπε Λένστρα», έδρα της Χέρενφεϊν, για να νικήσει τελικά με σκορ 5-3.

Πήρε πόντο η Φένλο.
26/08/2018 • 17:24
Ο Τόορνστρα.
26/08/2018 • 16:30

Από το...σπίτι του ο Τόορνστρα! (video)

Ο Γενς Τόορνστρα κάνει το 3-0 για την Φέγενορντ κόντρα στην Χέρενφεϊν με εκπληκτικό σουτ από μακριά, πιάνοντας τον αντίπαλο τερματοφύλακα στον ύπνο.

Εύκολα η Βίλεμ.
26/08/2018 • 15:03
Οι παίκτες της PSV πανηγυρίζουν τη νίκη τους στο Τσβόλε
26/08/2018 • 00:14

"Σωτήρας" Ντε Γιόνγκ! (video)

Με γκολ του Λουκ Ντε Γιόνγκ στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων, η PSV "απέδρασε" από το Τσβόλε και πέτυχε την τρίτη της νίκη στην Eredivisie, επικρατώντας 2-1 της τοπικής ομάδας.