Φάση από το παιχνίδι Ρεάλ Μαδρίτης-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
24/07/2017 • 02:25

Δυσκολεύτηκαν και στα πέναλτι

Ακόμα ένα ματς του ICC κρίθηκε στα πέναλτι, καθώς Ρεάλ Μαδρίτης και Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ ήρθαν ισόπαλες στο 90λεπτο με 1-1. Η αστοχία και οι δύο τερματοφύλακες κυριάρχησαν στη ρώσικη ρουλέτα, εκεί όπου "κόκκινοι διάβολοι" επικράτησαν με 2-1.

Ο Νεϊμάρ Τζούνιορ
23/07/2017 • 11:29

Η τελευταία παράσταση του Νεϊμάρ (video)

Ο Νεϊμάρ Τζούνιορ σημείωσε δυο γκολ και οδήγησε την Μπαρτσελόνα στη νίκη 2-1 επί της Γιουβέντους σε φιλική αναμέτρηση προετοιμασίας των δυο ομάδων, στο πλαίσιο του International Champions Cup.

Τότεναμ-Παρί Σεν Ζερμέν
23/07/2017 • 10:48
Μπάγερν-Μίλαν
22/07/2017 • 14:54

"Σκόρπισε" την Μπάγερν (video)

Μπορεί να πρόκειται για φιλικό ματς, ωστόσο ένα 4-0 από τη Μίλαν, πάντα θα... "χωνεύεται" δύσκολα από την Μπάγερν Μονάχου.

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, πανηγυρική
21/07/2017 • 09:44
Άρσεναλ - Μπάγερν
19/07/2017 • 16:39

Άρσεναλ … στα πέναλτι! (video)

Η Άρσεναλ αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ κατάφερε να σκοράρει στις καθυστερήσεις του αγώνα στέλνοντας το ματς στα πέναλτι όπου και αποδείχθηκε ψυχραιμότερη φτάνοντας στην πρώτη της νίκη, στο International Champions Cup.

Ντόρτμουντ, πανηγυρική
18/07/2017 • 17:09

Πρεμιέρα με νίκη στο ICC για τη Ντόρτμουντ (video)

Εκμεταλλευόμενη το εξαιρετικό δικό της και αντίστοιχα κακό για τη Μίλαν πρώτο διάστημα του αγώνα, η Ντόρτμουντ επικράτησε με 3-1 των «Ροσονέρι» στο παιχνίδι με το οποίο άνοιξε η αυλαία του International Champions Cup 2017.

To International Champions Cup
12/07/2017 • 16:52

To International Champions Cup 2017 στη Nova!

Από 18-30 Ιουλίου, μεγάλοι ποδοσφαιρικοί αγώνες με Άρσεναλ, Γιουβέντους, Ίντερ, Λιόν, Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Μάντσεστερ Σίτι, Μίλαν, Μπάγερν, Μπαρτσελόνα, Ντόρτμουντ, Παρί Σεν Ζερμέν, Ρεάλ Μαδρίτης, Ρόμα, Τότεναμ.

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Μάντσεστερ Σίτι
22/03/2017 • 14:56

Ντέρμπι του Μάντσεστερ στις ΗΠΑ

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και Μάντσεστερ Σίτι θα «μονομαχήσουν» σε αμερικάνικο έδαφος στο πλαίσιο του International Champions Cup. Το ντέρμπι θα γίνει στις 20 Ιουλίου στο πλαίσιο της περιοδείας των δύο ομάδων.

Ο Νίκλας Μπέντνερ υπέγραψε στη Ρόζενμποργκ
07/03/2017 • 17:04

Πήρε Μπέντνερ η Ρόζενμποργκ

Ενίσχυση στην επίθεση ενόψει της νέας σεζόν για τη Ρόζενμποργκ που πρόσθεσε στο δυναμικό της τον Νίκλας Μπέντνερ.