Σήμερα αναμένεται η απόφαση της διοίκησης του ΑΠΟΕΛ για τον Γιώργο Δώνη, ο οποίος εκτός απροόπτου αναμένεται να αποτελέσει παρελθόν από την τεχνική ηγεσία της ομάδας της Κύπρου.

Δώνης
19/03/2018 • 14:13

Δώνης: «Δεν είναι στα χέρια μας πλέον»

Ο ΑΠΟΕΛ γνώρισε την ήττα με 4-2 από τον Απόλλωνα Λεμεσού και έμεινε πίσω στη μάχη του τίτλου στην Κύπρο, με τον Γιώργο Δώνη όπως είναι φυσικό, να μη μένει ικανοποιημένος.

Απόλλων Λεμεσού, πανηγυρική
18/03/2018 • 23:23

Πήρε το ντέρμπι ο Απόλλωνας

Ο Απόλλων Λεμεσού επικράτησε 4-2 του ΑΠΟΕΛ στο ντέρμπι κορυφής της 3ης αγωνιστικής των πλέι οφ του κυπριακού πρωταθλήματος.

Μπάλα ποδοσφαίρου Κύπρος
13/03/2018 • 15:56
Ο Απόλλων έπιασε τον ΑΠΟΕΛ.
11/03/2018 • 21:24

Ο Απόλλων έπιασε τον ΑΠΟΕΛ

Συγκάτοικοι στην κορυφή του κυπριακού πρωταθλήματος είναι πλέον ΑΠΟΕΛ και Απόλλων Λεμεσού, μετά τη 2η αγωνιστική των πλέι-οφ.

Ο Γιώργος Δώνης
09/03/2018 • 16:45
Μπρούνο Μπαλτάζαρ, ΑΕΛ
05/03/2018 • 21:33
05/03/2018 • 10:56

Τραυματίστηκε από ποτήρι ο Δώνης (photo)

Ο Γιώργος Δώνης δέχτηκε επίθεση με ποτήρι από τους οπαδούς της Ομόνοιας, μετά το δεύτερο γκολ του ΑΠΟΕΛ στο ντέρμπι του κυπριακού πρωταθλήματος, με αποτέλεσμα να βρεθεί στο έδαφος.

Πράνιτς
27/02/2018 • 18:22
Σάββας Πουρσαϊτίδης
27/02/2018 • 15:53

Νέο συμβόλαιο για Πουρσαϊτίδη

Στην τεχνική ηγεσία της Νέας Σαλαμίνας θα παραμείνει ο Σάββας Πουρσαϊτίδης, ο οποίος αναμένεται να υπογράψει το επόμενο διάστημα νέο συμβόλαιο.

Χωρίς εκπλήξεις το φινάλε
25/02/2018 • 22:48
Οι παίκτες του ΑΠΟΕΛ
24/02/2018 • 22:12

Πήρε το θρίλερ ο ΑΠΟΕΛ

Ο ΑΠΟΕΛ πήρε σπουδαία εκτός έδρας νίκη, σε ένα απίστευτο ματς απέναντι στον Ολυμπιακό Λευκωσίας με 3-2, παρότι ισοφαρίστηκε στο 4ο λεπτό των καθυστερήσεων.

09/05/2018 • 16:07