Πήρε το ντέρμπι η Ανόρθωση

Με ένα γκολ του Ζοάο Βίκτορ στο 90ο λεπτό η Ανόρθωση επικράτησε 1-0 στο ντέρμπι με την Νέα Σαλαμίνα και πανηγύρισε την πρώτη της επιτυχία στο "Αντώνης Παπαδόπουλος" μετά από τρεις συνεχείς ήττες.
Χρήστος Καούρης
11/11/2018 • 02:01
Ανόρθωση
Με ένα γκολ του Ζοάο Βίκτορ στο 90ο λεπτό η Ανόρθωση επικράτησε 1-0 στο ντέρμπι με την Νέα Σαλαμίνα και πανηγύρισε την πρώτη της επιτυχία στο "Αντώνης Παπαδόπουλος" μετά από τρεις συνεχείς ήττες. Πρώτη νίκη έπειτα από 7 αγωνιστικές για τον Ερμή Αραδίππου, που επιβλήθηκε της Πάφου 3-0 σκοράροντας όλα τα τέρματά του από το 20ό ως το 40ό λεπτό.

Προβάδισμα για Ιταλία, Σάντερλαντ. Ματς για γκολ σε Πίτερμπορο και Μπρίστολ

Πολλά ματς στις χαμηλές κατηγορίες της Αγγλίας και της Σκωτίας μας δίνουν σε πολλές περιπτώσεις ενδιαφέρουσες ιδέες αναφορικά με την προοπτική παραγωγικότητάς τους ενώ στο Μιλάνο η Ιταλία είναι απόψε φαβορί λόγω κινήτρου

14/11/2018 • 10:51