Επέστρεψε στην Κύπρο ο Μάριος Αντωνιάδης, ο οποίος έλυσε το συμβόλαιο του με τον Πανιώνιο και ανακοινώθηκε σήμερα από την ΑΕΚ Λάρνακας.

Την απόκτηση του Αντρέ Σκέμπρι ανακοίνωσε επίσημα ο Απόλλωνας Λεμεσού, με τον Μαλτέζο επιθετικό να υπογράφει διετές συμβόλαιο.

12/06/2017 • 15:32
    Ομόνοια, πανηγυρική
    21/05/2017 • 21:00

Nίκη για την ΑΕΛ

Με τη διεξαγωγή της 10ης και τελευταίας αγωνιστικής της Β΄ φάσης, ολοκληρώθηκε το πρωτάθλημα Κύπρου. Η τελική κατάταξη ήταν ήδη γνωστή από την περασμένη εβδομάδα και απλώς σήμερα σφραγίστηκε το φινάλε για τη σεζόν 2016/17 ενώ στην τελευταία αγωνιστική η ΑΕΛ επικράτησε 3-2 της Ομόνοιας.

ΑΕΚ Λάρνακας
      20/05/2017 • 21:54

Νίκη και δεύτερη θέση η ΑΕΚ

Η ΑΕΚ Λάρνακας πέρασε νικηφόρα (0-1) από την έδρα της Ανόρθωσης και «κλείδωσε» τη δεύτερη θέση στο Κυπριακό πρωτάθλημα.

ΑΠΟΕΛ
      19/05/2017 • 21:38

Φιέστα ο ΑΠΟΕΛ

Ολοκληρώνεται το Σαββατοκύριακο το ποδοσφαιρικό πρωτάθλημα της Κύπρου, με τη 10η και τελευταία αγωνιστική της Β΄ φάσης να μην παρουασιάζει ενδιαφέρον, αφού τα πάντα έχουν κριθεί.

Πρωταθλητής ο ΑΠΟΕΛ!

Ο ΑΠΟΕΛ πέρασε νικηφόρα από την έδρα της Ομόνοιας επικρατώντας 3-1 παραμένοντας στην κορυφή του ομίλου του Πρωταθλητή και με αυτό τον τρόπο αναδείχθηκε πρωταθλητής.