23/04/2017 • 21:50

Έχασε την ευκαιρία ο Απόλλων

Δεν εκμεταλλεύτηκε τη «γκέλα» του ΑΠΟΕΛ ο Απόλλων Λεμεσού, αφού μόλις στο φινάλε του ματς έσωσε το βαθμό κόντρα στην ΑΕΛ (1-1), μην μπορώντας να πλησιάσει την κορυφή.

Θέλει τον Σωτηρίου η Κοπεγχάγη

Στο μετεγγραφικό στόχαστρο της Κοπεγχάγης φέρεται να βρίσκεται ο Πιέρος Σωτηρίου, ο οποίος εξετάζεται και από τον Ολυμπιακό.

ΑΠΟΕΛ
09/04/2017 • 21:44

Πήρε ντέρμπι και διαφορά ο ΑΠΟΕΛ

Με γκολ του Εμπεσίλιο στο 6ο λεπτό, ο ΑΠΟΕΛ επικράτησε 1-0 της Ομόνοιας και βρίσκεται πλέον αγκαλιά με τον τίτλο του πρωταθλήματος Κύπρου.

Νέα Σαλαμίνα, πανηγυρική
03/04/2017 • 22:43

«Τεσσάρα» για τη Νέα Σαλαμίνα

Στην αυλαία της 3ης αγωνιστικής των πλέι άουτ στην Κύπρο η Νέα Σαλαμίνα είχε εύκολο έργο απέναντι στον πρωτοπόρο, Ερμή Αραδίππου, τον οποίο συνέτριψε με 4-1.

Απόλλων Λεμεσού
02/04/2017 • 21:03

Πλησίασε τον ΑΠΟΕΛ ο Απόλλων

Νικηφόρα με 2-0 πέρασε από την έδρα της Ομόνοιας ο Απόλλων Λεμεσού και μείωσε τη διαφορά από τον πρωτοπόρο ΑΠΟΕΛ, ενώ η Ανόρθωση γνώρισε μέσα στο γήπεδό της την ήττα με 1-0 από την ΑΕ Λεμεσού.

ΑΕΚ-ΑΠΟΕΛ
01/04/2017 • 22:11

Νίκη με ανατροπή η ΑΕΚ κόντρα στον ΑΠΟΕΛ

Νέο ενδιαφέρον στο κυπριακό πρωτάθλημα, μετά την ανατροπή της ΑΕΚ Λάρνακας κόντρα στον ΑΠΟΕΛ, με τους γηπεδούχους να παίρνουν τη νίκη με 2-1 στις καθυστερήσεις.

Οι παίκτες του ΑΠΟΕΛ πανηγυρίζουν
25/03/2017 • 14:56
ΑΠΟΕΛ, πανηγυρική
20/03/2017 • 22:41

Βήμα τίτλου ο ΑΠΟΕΛ

Ο ΑΠΟΕΛ επικράτησε εύκολα με 2-0 της ΑΕΛ, επανέφερε τη διαφορά στο +7 από τον δεύτερο Απόλλωνα και απέκτησε σαφές προβάδισμα για την κατάκτηση του πρωταθλήματος στην Κύπρο.

18/03/2017 • 21:08

Επεισοδιακή νίκη του Απόλλωνα Λεμεσού

Με δύο γκολ στις καθυστερήσεις, ένα από τον Βινίσιους και ένα από τον Γκιέ, ο Απόλλων Λεμεσού επικράτησε 3-2 της ΑΕΚ Λάρνακας και ανέβηκε στη δεύτερη θέση της βαθμολογίας του κυπριακού πρωταθλήματος.