Έπαιξε όσο χρειάστηκε η Γιουβέντους (video)

Η Γιουβέντους έπαιξε όσο χρειάστηκε για να μπορέσει να πάρει τη νίκη με 2-0 κόντρα στην Τορίνο και το εισιτήριο για ημιτελικά του Κυπέλλου Ιταλίας.
03/01/2018 • 23:35
O Μάντζουκιτς πανηγυρίζει

Η  ομάδα του Αλέγκρι ήταν το απόλυτο φαβορί στο ντέρμπι του Τορίνο και το επιβεβαίωσε και με την παρουσία της στο γήπεδο. Το σκορ άνοιξε στο 15ο λεπτό ο Ντάγκλας Κόστα ενώ στην επανάληψη και συγκεκριμένα στο 67ο λεπτό ο Μάντζουκιτς διαμόρφωσε το τελικό 2-0.

Με αυτό το αποτέλεσμα η «Μεγάλη Κυρία» πήρε το εισιτήριο για τα ημιτελικά του θεσμού όπου θα αντιμετωπίσει την έκπληξη της διοργάνωσης, Αταλάντα, η οποία την Τρίτη (02/01) απέκλεισε τη Νάπολι.

20/11/2018 • 08:08

Ξεκαθάρισμα με γκολ στο κύπελλο Αγγλίας (video)

Σε αυτή τη φάση οι επαναληπτικοί αγώνες του κύπελλου Αγγλίας κρίνονται ως πιο παραγωγικοί. Ιδανικές συνθήκες για πολλά γκολ υπάρχουν στα ματς του Λιγκ Καπ Βόρειας Ιρλανδίας και στο Νταντί.

20/11/2018 • 14:40