Το έγκυρο France Football κάνει λόγο για επικείμενη συμφωνία Μίλαν-Βενγκέρ με τον Αλσατό έτοιμο να πιάσει και πάλι δουλειά.

Αυτογκόλ Τζακερίνι
05/11/2018 • 17:15

Αυτογκόλ με στιλ! (video)

Ο Τζακερίνι πέτυχε ένα ιδιαίτερα σπάνιο αυτογκόλ στο ματς της Κιέβο κόντρα στη Σασουόλο στερώντας από την ομάδα του τη νίκη.

Γιουβέντους - Μίλαν
05/11/2018 • 16:40
    Δημόσια εμφάνιση για την Μαγιόργκα
    05/11/2018 • 12:48

Δημόσια εμφάνιση της Μαγιόργκα! (photos)

Για πρώτη φορά από τότε που βγήκαν οι κατηγορίες για σεξουαλική επίθεση εναντίον του Κριστιάνο Ρονάλντο, η «πέτρα του σκανδάλου» Κάθριν Μαγιόργκα, εμφανίστηκε δημόσια κοντά στο οικογενειακό της σπίτι στα περίχωρα του Λας Βέγκας.

Ο Αλέσιο Ρομανιόλι
    05/11/2018 • 10:32
    04/11/2018 • 23:36

"Ξέρανε" την Ουντινέζε ο Ρομανιόλι (video)

Ο αρχηγός της Μίλαν Αλέσιο Ρομανιόλι στο 6ο λεπτό των καθυστερήσεων πέτυχε το τέρμα με το οποίο η Μίλαν "δραπέτευσε" νικηφόρα από τη "Ντάτσια Αρένα" της Ουντινέζε

Σκόραρε ο Μαντσίνι
    04/11/2018 • 21:05

Τρίτη σερί νίκη για Αταλάντα (video)

Η Αταλάντα μετά από μία εξαιρετική εμφάνιση νίκησε με 2-1 την Μπολόνια στο «Ρενάτο Νταλ’ Άρα», στο πλαίσιο της 11ης αγωνιστικής σημειώνοντας την 3η σερί της νίκη στο πρωτάθλημα.

Ισόπαλες χωρίς γκολ Πάρμα και Φροζινόνε
    04/11/2018 • 18:12
    Εύκολα η Τορίνο.
    04/11/2018 • 18:11
    Σούπερ η Σασουόλο
    04/11/2018 • 18:03

Νίκη για την Σασουόλο μετά από 4 αγωνιστικές (video)

Mετά από 4 αγωνιστικές η Σασουόλο επέστρεψε στις νίκες. Απέναντι στην ουραγό και χωρίς νίκη Κιέβο, επικράτησε με 2-0 στο «Μαρκ Αντόνιο Μπεντεγκόντι» και συνεχίζει να ελπίζει στην έξοδο στην Ευρώπη

Ο Τσίρο Ιμόμπιλε με τη φανέλα της Λάτσιο
    04/11/2018 • 15:31

Επέστρεψε στις νίκες η Λάτσιο (video)

Με πρωταγωνιστή τον Ιμόμπιλε που πέτυχε δύο γκολ η Λάτσιο νίκησε με 4-1 την Σπαλ σε αγώνα για την 11η αγωνιστική του ιταλικού πρωταθλήματος. Η ομάδα του Σέμπλιτσι ήταν εξαιρετική μέχρι το 60' όμως μετά κατέρρευσε.

14/11/2018 • 10:51