Ο Καϊσέδο πανηγυρίζει με τους συμπαίκτες του
07/02/2019 • 23:31

Με άγχος στην τετράδα η Λάτσιο (video)

Χωρίς να κάνει καλή εμφάνιση, η Λάτσιο νίκησε δύσκολα 1-0 την Έμπολι! Για δεύτερο συνεχόμενο ματς τη νίκη έδωσε ο Καϊσέδο! Οι Ρωμαίοι προσπέρασαν Ρόμα, Αταλάντα και Μίλαν και μπήκαν στην τετράδα... προσωρινά!

Γιουβέντους-Πάρμα
07/02/2019 • 07:28

Η τελευταία αγωνιστική της Serie A (video)

To Novasports.gr ετοίμασε ένα μουσικό βίντεο με όλα όσα έγιναν στην τελευταία αγωνιστική του ιταλικού πρωταθλήματος και τις αντιδράσεις των πρωταγωνιστών από τα γήπεδο της γειτονικής χώρας.

Aγαπήθηκε όσο λίγοι από τους Ναπολιτάνους, ο Χάμσικ
06/02/2019 • 16:28

Ένας Σλοβάκος που έγινε…Ναπολιτάνος

Mάρεκ Χάμσικ: 12 χρόνια, 520 αγώνες και 121 γκολ. Κανείς δεν έχει παίξει περισσότερα παιχνίδια και δεν έχει πετύχει περισσότερα γκολ για τη Νάπολι από τον Σλοβάκο μέσο.

Στέφανο Στουράρο
06/02/2019 • 16:10

Από τη Γιουβέντους στη Τζένοα ο Στουράρο

Η Γιουβέντους ανακοίνωσε ότι η Τζένοα απέκτησε τον Στέφανο Στουράρο, ένας παίκτης που προέρχεται από τα «σπλάχνα» της ομάδας και θα παίξει για tρίτη διαφορετική περίοδο στoν σύλλογο της Γένοβας.

Χρόνια πολλά Κριστιάνο!

Ο Πορτογάλος αστέρας κλείνει τα 34 του κι η Γιουβέντους από τα πρώτα λεπτά της 5ης Φεβρουαρίου έσπευσε να του ευχηθεί.