Ζανέτι: «Ξεχνάμε τη Γιουβέντους»
30/10/2011 • 12:16
Ο Ρανιέρι ακόμη ελπίζει
30/10/2011 • 11:13

Ο Κλαούντιο Ρανιέρι δεν απογοητεύτηκε από την ήττα της Ιντερ στο ντέρμπι με την Γιουβέντους και ελπίζει ακόμη στην κατάκτηση του τίτλου!

Ο Κόντε "κρατά μικρό καλάθι"
30/10/2011 • 10:33

Ο Αντόνιο Κόντε κράτησε χαμηλούς τόνους στις δηλώσεις του μετά τη νίκη 2-1 της Γιουβέντους στο ντέρμπι με την Ιντερ.

Υπέταξε και την Ίντερ η Γιυοβέντους!
29/10/2011 • 23:50

Η Γιουβέντους νίκησε 2-1 την Ίντερ και διατηρήθηκε στην κορυφή της Σέριε Α. Στο derby d' Italia της 9ης αγωνιστικής, το σκορ διαμορφώθηκε από το πρώτο ημίχρονο, με τους "μπιανκονέρι" να κερδίζουν μετά τη Μίλαν και τους "νερατζούρι" και να δείχνουν ικανοί να "τρέξουν" μέχρι τέλους τη φετινή κούρσα της Σέριε Α.

Τρικέφαλη Μίλαν
29/10/2011 • 20:59

Ο Ζλάταν Ιμπραίμοβιτς σημείωσε δυο γκολ στη νίκη 3-2 της Μίλαν επί της Ρόμα στο "Ολύμπικο".

Σολντάτι: «Κανένα ενδιαφέρον για Ινζάγκι»
29/10/2011 • 12:35
Ώρα για... derby d' Italia
29/10/2011 • 09:45

Η Ίντερ υποδέχεται τη Γιουβέντους στο κλασικό ντέρμπι της Ιταλίας στο πλαίσιο της 9ης αγωνιστικής της Σέριε Α.

Ξεκαθαρίζει το μέλλον του Ντε Ρόσι
28/10/2011 • 21:13

Ο τεχνικός διευθυντής της Ρόμα, Φράνκο Μπαλντίνι, αποκάλυψε πως το μέλλον του Ντανιέλε Ντε Ρόσι στη Ρόμα, θα ξεκαθαρίσει στις επόμενες δυο εβδομάδες.

Αλέγκρι: « Η Ρόμα μπορεί το πρωτάθλημα»
28/10/2011 • 20:43
Ρανιέρι: «Αλλαγή νοοτροπίας»
28/10/2011 • 18:00
Βάζει τέλος στα σενάρια ο Κράσιτς
28/10/2011 • 15:26

Ο Μίλος Κράσιτς θέλησε να βάλει τέλος στα σενάρια που τον ήθελαν αναχωρεί από τη Γιουβέντους στη μετεγγραφική περίοδο του Ιανουαρίου.

Ρέχα: «Θα ανακάμψει ο Σισέ»
28/10/2011 • 14:37