Ο «Κλάους» έδωσε την πρόκριση στη Μακάμπι Χάιφα (video)

Ο Στέφανος Αθανασιάδης χάρισε στη Μακάμπι Χάιφα την πρόκριση επί της Χαποέλ Τελ Αβίβ, ευστοχώντας στο τελευταίο πέναλτι της διαδικασίας.
08/01/2018 • 15:40
Ο Στέφανος Αθανασιάδης
Ο Στέφανος Αθανασιάδης χάρισε στη Μακάμπι Χάιφα την πρόκριση επί της Χαποέλ Τελ Αβίβ, ευστοχώντας στο τελευταίο πέναλτι της διαδικασίας. Οι δυο ομάδες αναδείχτηκαν ισόπαλες 1-1 στην κανονική διάρκεια της αναμέτρησης και στην παράταση και έτσι το ματς για το κύπελλο Ισραήλ οδηγήθηκε στη διαδικασία των πέναλτι. Η ομάδα του Έλληνα επιθετικού πήρε τελικά το εισιτήριο της πρόκρισης, με τον ίδιο να ευστοχεί στο τελευταίο πέναλτι της ομάδας του και να διαμορφώνει το 5-3.

Το σχετικό βίντεο:

17/07/2019 • 07:03

Πρόκριση μέσω γκολ και λεπτομερειών σε Βουλγαρία, Σουηδία και Μαυροβούνιο (video)

Θεαματικά παιχνίδια περιμένουμε σε Βουλγαρία.Μαυροβούνιο και Στοκχόλμη όπου τα σκορ της περασμένης εβδομάδας αφήνουν ανοιχτά τα ενδεχόμενα πρόκρισης. Τα γκολ των αουτσάϊντερ δίνουν καλές τιμές σε αναμετρήσεις του Σκωτσέζικου Λιγκ Καπ