Φινάλε με ισοπαλία για την Μπάρτσα (video)

Η Μπαρτσελόνα έκλεισε τη σεζόν της με ισοπαλία καθώς έμεινε στο 2-2 κόντρα στην Εϊμπάρ.
19/05/2019 • 19:39
Εϊμπάρ - Μπαρτσελόνα

Στο πλαίσιο της 38ης αγωνιστικής του ισπανικού πρωταθλήματος η ομάδα του Βαλβέρδε βρέθηκε πίσω στο σκορ στο 20ο λεπτό χάρη σε γκολ του Κουκουρέγια αλλά ο Μέσι είχε απάντηση.

Ο αρχηγός των Καταλανών έφερε το ματς στα ίσια στο 31ο λεπτό και ένα λεπτό αργότερα έδωσε το προβάδισμα στους φιλοξενούμενους.

Το τελικό 2-2 διαμόρφωσε ένας παλιός μας γνώριμος, ο Ντε Μπλάσις.

16/06/2019 • 08:13

Ψυχολογικές δοκιμασίες για Ρόζεμποργκ Αλμπαθέτε και Παραγουάη

Νίκη ανάκαμψης θέλει απόψε η Ρόζεμπορκ. Υποδέχεται την φορμαρισμένη Βαλερέγκα και είναι βέβαιο πως θα χρειαστεί πάνω από ένα γκολ για να πάρει αυτό που θέλει. Περισσότερη τύχη έχει η Ίντερ Τουρκού, ενώ στο Κόπα Αμέρικα πιο σαφές είναι το αβαντάζ της Ουρουγουάης