''Φιλί ζωής'' μετά από 2.5 μήνες

Μεγάλη βαθμολογική ανάσα πήρε η Ράγιο Βαγεκάνο ύστερα από τη νίκη που πέτυχε κόντρα στην Εϊμπαρ. Το μοναδικό γκολ που έκρινε την αναμέτρηση σημείωσε ο Εμπάρμπα στις αρχές του δευτέρου ημιχρόνου.
Σπύρος Δημολίτσας
01/12/2018 • 01:15
O Αντρί Εμπάρμπα

Στον αγώνα που άνοιξε την αυλαία της 14ης αγωνιστικής στην Ισπανία, η Ράγιο κατάφερε να κερδίσει ύστερα από δέκα αγώνες και 2.5 μήνες. Μέσα Σεπτεμβρίου η τελευταία νίκη με την Ουέσκα και το ίδιο σκορ 1-0.

16/06/2019 • 08:13

Ψυχολογικές δοκιμασίες για Ρόζεμποργκ Αλμπαθέτε και Παραγουάη

Νίκη ανάκαμψης θέλει απόψε η Ρόζεμπορκ. Υποδέχεται την φορμαρισμένη Βαλερέγκα και είναι βέβαιο πως θα χρειαστεί πάνω από ένα γκολ για να πάρει αυτό που θέλει. Περισσότερη τύχη έχει η Ίντερ Τουρκού, ενώ στο Κόπα Αμέρικα πιο σαφές είναι το αβαντάζ της Ουρουγουάης