Μοιρασιά στο Λεβάντε – Εσπανιόλ

Λεβάντε και Εσπανιόλ έμειναν στο 1-1 με αποτέλεσμα να μείνουν χαμηλά στον βαθμολογικό πίνακα.
04/03/2018 • 15:07
Λεβάντε - Εσπανιόλ

Στο +1 από την επικίνδυνη ζώνη οι γηπεδούχοι που έχουν 21 βαθμούς, ενώ από της άλλη η ομάδα της Βαρκελώνης βρίσκεται στους 32 πόντους.

Το 1-0 για την Λεβάντε έκανε ο Μοράλες με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι στο 55ο λεπτό της αναμέτρησης και εκεί που όλα έδειχναν ότι οι γηπεδούχοι θα φύγουν με τους τρεις βαθμούς της νίκης, ήρθε ο Λέο Μπαπτιστάο στο 90ο λεπτό να γράψει το τελικό 1-1.

19/02/2019 • 07:04

Τακτική κι ενέργεια στα ματς του Τσάμπιονς Λιγκ. Πάθος για γκολ σε Ινβερνές, Σάντερλαντ (video)

Οι λεπτομέρειες μέσα από τις ικανότητες και τις όποιες αδυναμίες αναμένεται να έχουν αξία και στα δύο αποψινά ματς του Τσάμπιονς Λιγκ σε Λίβερπουλ και Λιόν. Ανταγωνιστικές αναμετρήσεις περιμένουμε στο Σάντερλαντ, το Ινβερνές αλλά και το Πόρτμουθ