Γκέλα για την Γκλάντμπαχ

Η Γκλάντμπαχ δεν τα κατάφερε κόντρα στη Φράιμπουργκ με τις δύο ομάδες να μένουν στο 1-1.
15/03/2019 • 23:33
Γκλάντμπαχ - Φράιμπουργκ

Στο παιχνίδι που άνοιξε την αυλαία της 26ης αγωνιστικής της Μπουντεσλίγκα οι φιλοξενούμενοι αιφνιδίασαν την ομάδα του Χέκινγκ καθώς προηγήθηκαν στο δέκατο λεπτό με τον Γκρίφο.

Έξι λεπτά αργότερα ο Πλεά σκόραρε για το 1-1 και αυτό το σκορ έμεινε μέχρι τέλους. Με αυτό το βαθμό οι γηπεδούχοι έφτασαν τους 47 βαθμούς και πλέον είναι στην τρίτη θέση ενώ η Φράιμπουργκ έφτασε τους 31 πόντους και πλέον είναι ενδέκατη.
20/07/2019 • 08:13

Άμεση απειλή για Γκενκ, Ελσίνκι και Νταντί

Στον τελικό του Βελγικού Σούπερ Καπ η Γκενκ αντιμετωπίζει την Μέχελεν η οποία ως τώρα στα φιλικά παιχνίδια έδειξε καλά στοιχεία και προπάντων ικανόητητα στο γκολ. Δύσκολη αποστολή στην έδρα της πρωτοπόρου Ίλβες έχει η Ελσίνκι ενώ η Λάχτι μπορεί το κάτι παραπάνω στην Βάασα