Γκέλα για την Γκλάντμπαχ

Η Γκλάντμπαχ δεν τα κατάφερε κόντρα στη Φράιμπουργκ με τις δύο ομάδες να μένουν στο 1-1.
15/03/2019 • 23:33
Γκλάντμπαχ - Φράιμπουργκ

Στο παιχνίδι που άνοιξε την αυλαία της 26ης αγωνιστικής της Μπουντεσλίγκα οι φιλοξενούμενοι αιφνιδίασαν την ομάδα του Χέκινγκ καθώς προηγήθηκαν στο δέκατο λεπτό με τον Γκρίφο.

Έξι λεπτά αργότερα ο Πλεά σκόραρε για το 1-1 και αυτό το σκορ έμεινε μέχρι τέλους. Με αυτό το βαθμό οι γηπεδούχοι έφτασαν τους 47 βαθμούς και πλέον είναι στην τρίτη θέση ενώ η Φράιμπουργκ έφτασε τους 31 πόντους και πλέον είναι ενδέκατη.
23/03/2019 • 07:11

Ποντάρισμα στο "μπλε" και στα γκολ σε Εδιμβούργο, Νταντί, Γουίμπλεντον

Με σοβαρότητα θα πάρουν αυτό που θέλουν απόψε Ιταλία και Ελλάδα. Στο Ηνωμένο Βασίλειο είναι δεδομένο το προβάδισμα για Τρανμίρ, Φόρφαρ, Κρουσέϊντερς ενώ πιο ανταγωνιστικά και παραγωγικά αναμένονται τα ματς σε Εδιμβούργο, Γουίμπλεντον