Κόλλησε η Λειψία με τη Φορτούνα στο 1-1

Στραβοπάτησε η Λειψία στην έδρα της κόντρα στην Φορτούνα Ντίσελντορφ με την ομάδα του Ράνγκνικ να μένει χωρίς νίκη μετά τις δύο πρώτες αγωνιστικές.
02/09/2018 • 19:03
Ούτε τώρα η Λειψία

Στο ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου ο Ζίμερμαν άνοιξε το σκορ για τους νεοφώτιστους στη κατηγορία και ο Γάλλος Ογκουστέν ισοφάρισε στο 68ο λεπτό για να διαμορφωθεί το τελικό αποτέλεσμα 1-1.

Στη πρεμιέρα ηττήθηκε από την Ντόρτμουντ (4-1) και κόντρα στη Φορτούνα πήρε τον πρώτο της βαθμό.

Ντεμπούτο με τη Λειψία έκανε ο Γάλλος αμυντικός Νορντί Μουκιέλε, που ήρθε από τη Μονπελιέ.

25/04/2019 • 07:11

Επικίνδυνα μονοπάτια για Ρεάλ Μαδρίτης και Αϊντχόφεν

Η Ρεάλ Μαδρίτης για πρώτη φορά δεν πάει ως το απόλυτο φαβορί στην κοντινή έδρα της Χετάφε. Πιο ξεκάθαρο το αβαντάζ νίκης για Σεβίλλη, Αϊντχόφεν και Βασιλεία αν και στο Βίλεμ περιμένουμε μια σθεναρή αντίσταση των γηπεδούχων