Ανατροπή για τη Μονακό

02/09/2013 • 00:12

Στην κορυφή της Λιγκ 1 ανέβηκε η Μονακό μετά το 2-1 επί της Μαρσέιγ στο ντέρμπι της 4ης αγωνιστικής. Η Ολιμπίκ προηγήθηκε στο 44' με τον Μέντες, αλλά οι Μονεγάσκοι έφεραν τα πάνω-κάτω στο δεύτερο ημίχρονο.

Ο Φαλκάο ισοφάρισε στο 47' και ο Ριβιέρ στο 80' λίγα λεπτά μετά την είσοδό του στον αγωνιστικό χώρο, ολοκλήρωσε την ανατρποή και χάρισε τη σπουδαία νίκη στην ομάδα του.

22/08/2019 • 07:17

Πτήσεις "δικεφάλων" προς τους ομίλους. Ματς για γκολ σε Βαρσοβία, Τορίνο κι Αϊντχόφεν

Ως φαβορί θα παίξει ο ΠΑΟΚ στην Μπρατισλάβα. Πιο δύσκολο το ματς της ΑΕΚ με την Τραμπζονσπόρ στο άδειο από θεατές Ολυμπιακό στάδιο. Προοπτική παραγωγικότητας λόγω των ικανοτήτων των φιλοξενούμενων υπάρχει στην Αρμενία, στην Λιθουανία, στην Βαρσοβία και στο Τορίνο