Πήρε φόρα η Ρεν

Ύστερα από την ισοπαλία στο Βελοντρόμ με τη Μαρσέιγ οι ''Βρετόνοι'' νίκησαν τη Μπορντό με 2-0. Μέσα σε τέσσερα λεπτά καθάρισαν τους ''Γιρονδίνους.''
Σπύρος Δημολίτσας
02/09/2018 • 20:26
Φορμαρισμένη η Ρεν

Στο 12ο λεπτό ο Αντρέ άνοιξε το σκορ για την ομάδα του Λαμουσί και στο 16΄ο Ιρανός Μπενσεμπαϊνί διπλασίασε τα γκολ των γηπεδούχων που ανέβασαν τη Ρεν στη 5η θέση της βαθμολογίας παρέα με Λιλ και Μονπελιέ.

Χαμηλά στο πίνακα η Μπορντό με μόλις μία νίκη κόντρα στη Μονακό (2-1).

23/02/2019 • 07:20

Δοκιμασίες για θεωρητικά φαβορί σε Τορίνο, Γλασκόβη και Νόριτς

Η Ρόμα. η Γκλάντμπαχ η Λιντς και η Νόριτς φαντάζουν ως τα μεγάλα φαβορί σήμερα σε αναμετρήσεις όπου οι αντίπαλοί τους κάθε άλλο παρά το ρόλο του κομπάρσου θέλουν να παίξουν! Στην διαχερίση της κούρασης πιθανόν να έχουμε ανατροπές δεδομένων σε Τορίνο, Γλασκόβη