Οδηγεί την κούρσα η Παρί

03/10/2011 • 00:10
Στο ντέρμπι της 9ης αγωνιστικής του σαμπιονά, η Παρί Σεν Ζερμέν νίκησε στην έδρα της 2-0 τη Λιόν και απολαμβάνει τη μοναξιά της κορυφής στη βαθμολογία.

Ο Χαβιέ Παστορε συνεχίζει να σκοράρει και στο 65ο λεπτό με δυνατό σουτ στην κλειστή γωνία του Γιορίς άνοιξε το σκορ. Όλα τελείωσαν στις καθυστερήσεις, όταν ο Ζαλέ προωθήθηκε και με δυνατό κοντινό σουτ, διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα για τους Παριζιάνους.

Olympique Lyonnais - Paris Saint Germain

Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου, 22:00

Live
20/09/2019 • 10:51

Τακτική με έμφαση τις επιθέσεις σε Κάλιαρι, Κόρτραϊκ. Προβάδισμα για Ναντ και Σάλκε

H Τζουργκάρντεν δεν θέλει να χάσει τη μεγάλη ευκαιρία στο Σούντσβαλ. Ματς με ευκαιρίες στο γκολ για όλους περιμένουμε στη Σαρδηνία, την Ολλανδία και το Βέλγιο. Στις λεπτομέρειες διακρίνεται το πλεονέκτημα της Ναντ στο Στρασβούργο