Μέσα... κερδίζει η Μπρεστ

02/11/2012 • 23:59

Με νίκη της Μπρεστ επί της Λοριάν με 2-0 άνοιξε η αυλαία της 11ης αγωνιστικής της Λιγκ 1. Ο Μπεν Μπασάτ στο 14' και ο Μπένσοπ στο 3ο λεπτό των καθυστερήσεων πέτυχαν τα γκολ των γηπεδούχων, οι οποίοι έφτασαν τους 13 βαθμούς και τους έχουν κατακτήσει όλους στο γήπεδό τους (4 νίκες, 1 ισοπαλία, ενώ εκτός έδρας έχουν  6 ήττες σε ισάριθμα ματς)!

Η Λοριάν από την άλλη παρέμεινε χωρίς νίκη για 6η διαδοχική αγωνιστική, αν και αυτή ήταν μόλις η 2η ήττα της στη σεζόν μετά το εκκωφαντικό 6-1 από τη Βαλανσιέν πριν 2 αγωνιστικές.

26/04/2019 • 06:48

Καμιά διάθεση για "δώρα" από Μπορντό και Ντάρμσταν

Η Λίβερπουλ πλέον δεν κρατάει τη μοίρα στα χέρια της.κι απόψε θέλει νίκη όσο πιο γρήγορα γίνεται με μια πιο αδύναμη, θεωρητικά ομάδα. Πολυ πιο ανταγωνιστικά τα παιχνίδια σε Άουγκσμπουργκ, Κολωνία και Μπορντό με τα αουτσάϊντερ έτοιμα και πρόθυμα να κάνουν ζημιές!,