Στα ημιτελικά με περίπατο η Παρί (video)

Η Παρί νίκησε με 3-0 την Ντιζόν και προκρίθηκε εύκολα στα ημιτελικά του Κυπέλλου Γαλλίας. Δυο γκολ ο Ντι Μαρία στο πρώτο ημίχρονο, το τρίτο ο Μενιέ. Δοκάρι για τη φιλότιμη Ντιζόν ο Ταβάρες.
27/02/2019 • 00:01
O Άνχελ Ντι Μαρία

Η ομάδα του Τούχελ άνοιξε το σκορ με τον Ντι Μαρία στο 8' και έφτασε στο 2-0 με τον Αργεντινό και πάλι να σκοράρει στο 28'. Ο Μενιέ στο 76'΄διαμόρφωσε το τελικό σκορ, για την Παρί που είχε ρυθμό και πολλές ευκαιρίες για μεγαλύτερο σκορ.
21/08/2019 • 07:36

Με έμφαση στη λεπτομέρεια τα ματς σε Φάληρο, Ζάγκρεμπ, Λιντς και Κόλντινγκ

Δύσκολο το έργο του Ολυμπιακού με αντίπαλο την Κράσνονταρ,πιο παραγωγικό περιμένουμε το ματς στο Ζάγκρεμπ και ιδιαίτερα ανταγωνιστικό τον Ερυθρό Αστέρα. Γουέστ Μπρομ και η Λιντς έχουν προβάδισμα κόντρα σε αντιπάλους ικανούς στο σκοράρισμα