11/08/2018 • 19:46
Βλέπει Παρί από το κινητό του ο παγκόσμιος πρωταθλητής Εμπαπέ...
11/08/2018 • 19:42

Τί κάνεις ρε Εμπαπέ; (vid)

Δείτε βίντεο με μια εντυπωσιακή και... ακαταλαβίστικη ντρίμπλα του Εμπαπέ στον Κέβιν Ριμάν από τη χθεσινή (10/8) προπόνηση των πρωταθλητών Γαλλίας.

«Τεσσάρα» με Τοβέν (video)

H Mαρσέιγ μετέτρεψε σε θρίαμβο τη νίκη της πρεμιέρας απέναντι στην Τουλούζ για το γαλλικό πρωτάθλημα, πετυχαίνοντας το 4-0 με τον Τοβέν στο 90'.

Ο Ζερμέν πανηγυρίζει.
10/08/2018 • 23:37

Το 3-0 ο Ζερμέν (video)

Ο Ζερμέν διευρύνει τον δείκτη του σκορ για την Μαρσέιγ κόντρα στην Τουλούζ στο 89ο λεπτό.

Ο Παγιέτ.
10/08/2018 • 23:32

Δεύτερο γκολ για Παγιέτ (video)

Έχοντας ανοίξει το σκορ για την Μαρσέιγ με την βοήθεια του VAR απέναντι στην Τουλούζ, ο Ντιμίτρι Παγιέτ διπλασιάζει τα τέρματα της ομάδας της Μασσαλίας στο 62ο λεπτό.

Nτεμπούτο για το VAR.
10/08/2018 • 23:11
Χωρίς Άγγλους το VAR στη Ρωσία
10/08/2018 • 20:33

Παιδαγωγικό βίντεο για το VAR!

Σε όλα τα γήπεδα της Λιγκ1 θα παίζει ενημερωτικό βίντεο παρουσίασης του VAR. Θυμηθείτε τις περιπτώσεις της χρήσης του και δείτε το βίντεο που θα παρακολουθήσουν σε όλα τα ματς οι φίλαθλοι.