13/08/2018 • 00:20
Ο Νεϊμάρ πανηγυρίζει.
12/08/2018 • 23:59

Τρίποντο ευγενική προσφορά του Σαμπά! (video)

Με πολλές αλλαγές στη σύνθεσή της και με βασικό και σκόρερ του πρώτου γκολ τον Νεϊμάρ, η πρωταθλήτρια Παρί Σεν Ζερμέν επικράτησε εύκολα με 3-0 της ανανεωμένης Καέν και μπήκε με το δεξί στο πρωτάθλημα, σε πρώτη αγωνιστική χωρίς ισοπαλία.

Το 3-0 ο Γουεά.
12/08/2018 • 23:55
Οι Παριζιάνοι πανηγυρίζουν το 2-0.
12/08/2018 • 23:30

O Ραμπιό το 2-0 (video)

Στο 35ο λεπτό του αγώνα της Παρί Σεν Ζερμέν με την Καέν, ο Αντριάν Ραμπιό διπλασιάζει τα τέρματα των γηπεδούχων.

Ο Νειμάρ πανηγυρίζει.
12/08/2018 • 23:28
Aποθέωση για τους παγκόσμιους πρωταθλητές.
12/08/2018 • 23:20

«Παγκόσμια» αποθέωση στο «Παρκ Ντε Πρενς» (video)

Λίγο πριν από την έναρξη του αγώνα της Παρί Σεν Ζερμέν με την Καέν, οι τρεις πρωταθλητές κόσμου των γηπεδούχων Εμπαπέ, Κιμπεμπέ και Αρεολά αποθεώθηκαν στο «Παρκ Ντε Πρενς» μαζί με το τρόπαιο του Μουντιάλ.

Στιγμιότυπο από το Μπορντό - Στρασβούργο.
12/08/2018 • 20:29
Ο Ντεπάι "σφράγισε" τη νίκη της Λιόν
12/08/2018 • 18:13

Με το δεξί η Λιόν (video)

Για 15η διαδοχική σεζόν η Λιόν έμεινε αήττητη στην πρεμιέρα του Σαμπιονά, επικρατώντας εντός έδρας της Αμιάν με 2-0.

Επική ανατροπή για Νιμ

Η Νιμ βρέθηκε πίσω στο σκορ με 3-1 στο 55' του εκτός έδρας αγώνα με την Ανζέ για την πρεμιέρα του γαλλικού πρωταθλήματος, όμως με τρία γκολ σε 12 λεπτά κατάφερε να πάρει μεγάλη νίκη με 4-3!

Nίκη για τη Μονακό.
11/08/2018 • 20:10

Νέα και ωραία η Μονακό! (video)

Με αποτελεσματική συνταγή Ζαρντίμ, η Μονακό μπήκε με το δεξί και εντυπωσιακά στο νέο γαλλικό πρωτάθλημα με νίκη 3-1 στην έδρα της πιο δημιουργικής Ναντ των τελευταίων χρόνων.

09/05/2018 • 16:07