Με Σιράκ ή Γκόριτσα ο Πανιώνιος

Με τον νικητή του ζευγαριού Σιράκ (Αρμενία) - Γκόριτσα (Σλοβενία) θα παίξει ο Πανιώνιος στο δεύτερο προκριματικό γύρο του Europa League
19/06/2017 • 15:47
Europa League
  • shares
Με τον νικητή του ζευγαριού Σιράκ (Αρμενία) - Γκόριτσα (Σλοβενία) θα παίξει ο Πανιώνιος στο δεύτερο προκριματικό γύρο του Europa League μετά την κλήρωση που έγινε το μεσημέρι στη Νιόν της Ελβετίας.

Οι αγώνες του πρώτου προκριματικού θα λάβουν χώρα στις 29 Ιουνίου και στις 6 Ιουλίου και του δεύτερου προκριματικού στις 13 Ιουλίου και στις 20 Ιουλίου.

1ος Προκριματικός

Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ) - Τίρανα (Αλβανία)

Μλάντοστ Λούτσανι (Σερβία) - Ίντερ Μπακού (Αζερμπαϊτζάν)

Σιράκ (Αρμενία) - Γκόριτσα (Σλοβενία)

Ντάτσια (Μολδαβία) - Σκέντια (ΠΓΔΜ)

Λέφσκι Σόφιας (Βουλγαρία) - Σουτιέσκα (Μαυροβούνιο)

Καϊράτ (Καζακστάν) - Άτλαντας (Λιθουανία)

Βαλέτα (Μάλτα) - Φολγκόρε (Σαν Μαρίνο)

Τσιχούρα (Γεωργία) - Άλταχ (Αυστρία)

Ζίρα (Αζερμπαϊτζάν) - Ντιφερντάνζ (Λουξεμβούργο)

Ζάρια (Μολδαβία) - Σαράγεβο (Βοσνία/Ερζεγοβίνη)

Ρέιντζερς (Σκωτία) - Προγκρές (Λουξεμβούργο)

Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ (Ισραήλ) - Βάσας (Ουγγαρία)

Φόλα Ες (Λουξεμβούργο) - Μιλσάμι (Μολδαβία)

Βοϊβοντίνα (Σερβία) - Ρουζομπέροκ (Σλοβακία)

ΑΕΚ Λάρνακας (Κύπρος) - Λίνκολν Ρεντ Ιμπς (Γιβραλτάρ)

Κόνας Κουέι (Ουαλία) - Ελσίνκι (Φινλανδία)

Σκεντερμπέου (Αλβανία) - Σαντ Τζουλιά (Ανδόρα)

Ορντάμπασι (Καζακστάν) - Σιρόκι Μπρίεγκ (Βοσνία/Ερζεγοβίνη)

Βέντσπιλς (Λετονία) - Βάλουρ (Ισλανδία)

Παρτιζάνι (Αλβανία) - Μπότεφ Πλόβντιβ (Βουλγαρία)

Ίρτις Παβλοντάρ (Καζακστάν) - Ντούναβ Ρούσε (Βουλγαρία)

Τρέντσιν (Σλοβακία) - Τορπέντο Κουτάισι (Γεωργία)

Λεχ Πόζναν (Πολωνία) - Πέλιστερ (ΠΓΔΜ)

Μλάντοστ (Μαυροβούνιο) - Γκαντζασάρ Καπάν (Αρμενία)

Βιντεότον (Ουγγαρία) - Μπάλτζαν (Μάλτα)

Σλόβαν Μπρατισλάβας (Σλοβακία) - Πιούνικ (Αρμενία)

Γιαγκελόνια (Πολωνία) - Ντινάμο Μπατούμι (Γεωργία)

Μπάλα Τάουν (Ουαλία) - Βαντούζ (Λίχτενσταϊν)

Ντομζάλε (Σλοβενία) - Φλόρα (Εσθονία)

Μίντιλαντ (Δανία) - Ντέρι Σίτι (Ιρλανδία)

Ερυθρός Αστέρας (Σερβία) - Φλοριάνα (Μάλτα)

Ουνιό Εσπορτίβα Σάντα Κολόμα (Ανδόρα) - Όσιγιεκ (Κροατία)

Ραμποτνίτσκι (ΠΓΔΜ) - Τρε Πένε (Σαν Μαρίνο)

Ζελέζνιτσαρ (Βοσνία/Ερζεγοβίνη) - Ζέτα (Μαυροβούνιο)

ΑΕ Λεμεσού (Κύπρος) - Σεντ Τζόζεφς (Γιβραλτάρ)

Ντινάμο Μινσκ (Λευκορωσία) - Ρούναβικ (Νήσοι Φαρόε)

Στιάρναν (Ισλανδία) - Σάμροκ Ρόβερς (Ιρλανδία)

Οντ (Νορβηγία) - Μπαλιμένα Γιουνάιτεντ (Βόρειος Ιρλανδία)

Χάουγκεσουντ (Νορβηγία) - Κόλερεϊν (Βόρειος Ιρλανδία)

Σεντ Τζόνστοουν (Σκωτία) - Τρακάι (Λιθουανία)

Βάασα (Φινλανδία) - Ολίμπια (Σλοβενία)

Κρουζέιντερς (Βόρειος Ιρλανδία) - Λιέπαγια (Λετονία)

Νόμε Κάλιου (Εσθονία) - Β36 Τόρσαβν (Νήσοι Φαρόε)

Φερεντσβάρος (Ουγγαρία) - Γιέλγκαβα (Λετονία)

Νόρκεπινγκ (Σουηδία) - Πρίστινα (Κόσοβο)

Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ (Λευκορωσία) - Σούντουβα (Λιθουανία)

SJK (Φινλανδία) - KR Ρέικιαβικ (Ισλανδία)

Λεβάντια (Εσθονία) - Κορκ Σίτι (Ιρλανδία)

Λίνγκμπι (Δανία) - Μπάνγκορ Σίτι (Ουαλία)

ΑΪΚ Στοκχόλμης (Σουηδία) - Κλάκσβικ (Νήσοι Φαρόε)


2ος Προκριματικός

Παρτιζάνι (Αλβανία) / Μπότεφ Πλόβντιβ (Βουλγαρία) - Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ (Ισραήλ) / Βάσας (Ουγγαρία)

Ζελέζνιτσαρ (Βοσνία/Ερζεγοβίνη) / Ζέτα (Μαυροβούνιο) - ΑΪΚ Στοκχόλμης (Σουηδία) / Κλάκσβικ (Νήσοι Φαρόε)

Απόλλων Λεμεσού (Κύπρος) - Ζάρια (Μολδαβία) / Σαράγεβο (Βοσνία/Ερζεγοβίνη)

ΑΕΚ Λάρνακας (Κύπρος) / Λίνκολν Ρεντ Ιμπς (Γιβραλτάρ) - Λεβάντια (Εσθονία) / Κορκ Σίτι (Ιρλανδία)

Ραμποτνίτσκι (ΠΓΔΜ) / Τρε Πένε (Σαν Μαρίνο) - Ντινάμο Μινσκ (Λευκορωσία) / Ρούναβικ (Νήσοι Φαρόε)

Καϊράτ (Καζακστάν) / Άτλαντας (Λιθουανία) - Σκεντερμπέου (Αλβανία) / Σαντ Τζουλιά (Ανδόρα)

Πανιώνιος (Ελλάδα) - Σιράκ (Αρμενία) / Γκόριτσα (Σλοβενία)

Σλόβαν Μπρατισλάβας (Σλοβακία) / Πιούνικ (Αρμενία) - Λίνγκμπι (Δανία) / Μπάνγκορ Σίτι (Ουαλία)

Στιάρναν (Ισλανδία) / Σάμροκ Ρόβερς (Ιρλανδία) - Μλάντα Μπόλεσλαβ (Τσεχία)

Ζίρα (Αζερμπαϊτζάν) / Ντιφερντάνζ (Λουξεμβούργο) - Άστρα (Ρουμανία)

Ρέιντζερς (Σκωτία) / Προγκρές (Λουξεμβούργο) - ΑΕ Λεμεσού (Κύπρος) / Σεντ Τζόζεφς (Γιβραλτάρ)

Ίρτις Παβλοντάρ (Καζακστάν) / Ντούναβ Ρούσε (Βουλγαρία) - Ερυθρός Αστέρας (Σερβία) / Φλοριάνα (Μάλτα)

Βοϊβοντίνα (Σερβία) / Ρουζομπέροκ (Σλοβακία) - Μπραν (Νορβηγία)

Κρουζέιντερς (Βόρειος Ιρλανδία) / Λιέπαγια (Λετονία) - Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ (Λευκορωσία) / Σούντουβα (Λιθουανία)

Μπάλα Τάουν (Ουαλία) / Βαντούζ (Λίχτενσταϊν) - Οντ (Νορβηγία) / Μπαλιμένα Γιουνάιτεντ (Βόρειος Ιρλανδία)

Χάουγκεσουντ (Νορβηγία) / Κόλερεϊν (Βόρειος Ιρλανδία) - Λεχ Πόζναν (Πολωνία) / Πέλιστερ (ΠΓΔΜ)

Γκαμπάλα (Αζερμπαϊτζάν) - Γιαγκελόνια (Πολωνία) / Ντινάμο Μπατούμι (Γεωργία)

Μπρόντμπι (Δανία) - Βάασα (Φινλανδία) / Ολίμπια (Σλοβενία)

Νόρκεπινγκ (Σουηδία) / Πρίστινα (Κόσοβο) - Σεντ Τζόνστοουν (Σκωτία) / Τρακάι (Λιθουανία)

Χάιντουκ (Κροατία) - Λέφσκι Σόφιας (Βουλγαρία) / Σουτιέσκα (Μαυροβούνιο)

Νόμε Κάλιου (Εσθονία) / Β36 Τόρσαβν (Νήσοι Φαρόε) - Βιντεότον (Ουγγαρία) / Μπάλτζαν (Μάλτα)

Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ) / Τίρανα (Αλβανία) - SJK (Φινλανδία) / KR Ρέικιαβικ (Ισλανδία)

Βαλέτα (Μάλτα) / Φολγκόρε (Σαν Μαρίνο) - Ουτρέχτη (Ολλανδία)

Έστερσουντ (Σουηδία) - Γαλατάσαραϊ (Τουρκία)

Αμπερντίν (Σκωτία) - Ορντάμπασι (Καζακστάν) / Σιρόκι Μπρίεγκ (Βοσνία/Ερζεγοβίνη)

Φερεντσβάρος (Ουγγαρία) / Γιέλγκαβα (Λετονία) - Μίντιλαντ (Δανία) / Ντέρι Σίτι (Ιρλανδία)

Στουρμ Γκρατς (Αυστρία) - Μλάντοστ (Μαυροβούνιο) / Γκαντζασάρ Καπάν (Αρμενία)

Ντάτσια (Μολδαβία) / Σκέντια (ΠΓΔΜ) - Κόνας Κουέι (Ουαλία) / Ελσίνκι (Φινλανδία)

Τρέντσιν (Σλοβακία) / Τορπέντο Κουτάισι (Γεωργία) - Μπνέι Γεχούντα (Ισραήλ)

Ουνιό Εσπορτίβα Σάντα Κολόμα (Ανδόρα) / Όσιγιεκ (Κροατία) - Λουκέρνη (Ελβετία)

Βέντσπιλς (Λετονία) / Βάλουρ (Ισλανδία) - Ντομζάλε (Σλοβενία) / Φλόρα (Εσθονία)

Μλάντοστ Λούτσανι (Σερβία) / Ίντερ Μπακού (Αζερμπαϊτζάν) - Φόλα Ες (Λουξεμβούργο) / Μιλσάμι (Μολδαβία)

Τσιχούρα (Γεωργία) / Άλταχ (Αυστρία) - Ντινάμο Μπρεστ (Λευκορωσία)
23/08/2017 • 08:00