Σπουδαία ανατροπή και πρόκριση ΑΠΟΕΛ

Ο ΑΠΟΕΛ έκανε την έκπληξη επικράτησε με 2-0 στην έδρα της Καραμπάγκ, ανέτρεψε την ήττα του με 1-2 στο πρώτο παιχνίδι στην Κύπρο και πήρε την πρόκριση για τα play off του Τσάμπιονς Λιγκ όπου και θα αντιμετωπίσει τον νικητή του ζευγαριού Άγιαξ-ΠΑΟΚ
13/08/2019 • 21:22
Ο ΑΠΟΕΛ πανηγύρισε την πρόκριση στον τρίτο προκριματικό γύρο του Τσάμπιονς Λιγκ, μετά τη νίκη που πέτυχε απέναντι στη Σουτιέσκα

Ο Ντε Βισέντι ήταν ο παίκτης που άνοιξε το σκορ με εκτέλεση πέναλτι στο 34ο λεπτό, ενώ ο Μάτιτς διαμόρφωσε το 2-0 που έδωσε πρόκριση στην ομάδα της Κύπρου στο 68ο λεπτό.
25/08/2019 • 08:15

Ακλόνητα φαβορί με προϋπόθεση τα γκολ, Ρόμα, Σίτι, Παρί και Σταντάρ Λιέγης

Καλές ομάδες στο επιθετικό κομμάτι καλούνται να αντιμετωπίσουν προκειμένου να νικήσουν η Ρόμα, η Μίλαν, η Μάντσεστερ Σίτι και η Σταντάρ Λιέγης. Πολύ πιο ανταγωνιστικά τα ματς στο Μόλντε της Νορβηγίας, στην Τουν της Ελβετίας και στο Τσβόλε της Ολλανδίας