Μεγάλο προβάδισμα η PSV, ισορροπία στο Βελιγράδι

Πολύ κοντά στην πρόκρισή της στους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ βρίσκεται η Αϊντχόφεν, που πέρασε με 3-2 από τη Λευκορωσία κόντρα στην ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ. Στο 0-0 έμειναν Ερυθρός Αστέρας και Ζάλτσμπουργκ.
21/08/2018 • 23:57
Νίκη για την PSV

Ο Τουόμινεν στο 9' έβαλε μπροστά στο σκορ τους γηπεδούχους, αλλά οι Ολλανδοί απάντησαν με πέναλτι του Περέιρο (35') και γκολ του Λοσάνο στο 61' για το 1-2.

Η ΜΠΑΤΕ το πίστεψε όταν ισοφάρισε στο 88ο λεπτό με τον Αλεξάντερ Χλεμπ, ωστόσο ένα λεπτό αργότερα, ο Μάλεν, έδωσε τη νίκη στην Αϊντχόφεν γράφοντας το τελικό 2-3.

Στο άλλο ματς της βραδιάς, ο Ερυθρός Αστέρας του Βλάνταν Μιλόγεβιτς, έμεινε στο 0-0 με τη Ζάλτσμπουργκ στη Σερβία, με τις δύο ομάδες να αφήνουν ανοιχτούς "λογαριασμούς" ενόψει της ρεβάνς της Αυστρίας.
23/10/2019 • 08:00

Απειλούν οι "κοιμισμένοι γίγαντες" σε Λισαβόνα, Άμστερνταμ και Χάντερσφιλντ

Καλά παιχνίδια περιμένουμε σε Άμστερνταμ, Μιλάνο και Λισαβόνα με μικρό αβαντάζ των γηπεδούχων αλλά τις Τσέλσι και Λιόν να "χτυπήσουν" στις όποιες ατέλειες των αντιπάλων τους. Παραγωγικά περιμένουμε και τα τρία ματς της Αγγλικής League One