«Μίλησε» η έδρα

Η Ντιναμό νίκησε 3-1 τη Γιουνγκ Μπόις στο Κίεβο στην πρώτη μεταξύ τους «μονομαχία» για τον 3ο προκριματικό γύρο του Τσάμπιονς Λιγκ.
Κυριάκος Νταμαδάκης
26/07/2017 • 21:19
Ντιναμό Κιέβου, πανηγυρική
Η Ντιναμό νίκησε 3-1 τη Γιουνγκ Μπόις στο Κίεβο στην πρώτη μεταξύ τους «μονομαχία» για τον 3ο προκριματικό γύρο του Τσάμπιονς Λιγκ. Γιαρμολένκο (15'), Εμποκανί (34') και Γκάρμας (90'+3') σκόραραν για τους Ουκρανούς, οι οποίοι πήραν προβάδισμα πρόκρισης.

Ο Φάσναχτ στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων μείωσε για τους Ελβετούς, που δέχθηκαν κι άλλο γκολ αμέσως μετά, αλλά το ένα τέρμα που σημείωσαν τους κρατά στο «κόλπο».
20/09/2018 • 10:03

Με τακτική προσέγγιση και θράσος μπορούν απόψε ο ΠΑΟΚ κι ο Ολυμπιακός

Πολλά τα ενδιαφέροντα ματς σε αυτή την πρώτη αγωνιστική των ομίλων του Europa League. Ο ΠΑΟΚ μπορεί να "πονέσει" την Τσέλσι. Mε προσοχή στην άμυνα μπορεί κι ο Ολυμπιακός να τα καταφέρει. Ματς για γκολ σε Ρώμη, Μασσαλία και Γλασκόβη

19/09/2018 • 10:52