«Φιέστα» και για την Κ19! (video)

Η ομάδα του ΠΑΟΚ Κ19 έμεινε στο 1-1 στην Τούμπα με τον Αστέρα Τρίπολης και κατέκτησε αήττητη το δεύτερο σερί πρωτάθλημα!
12/05/2019 • 14:48
Οι παίκτες του ΠΑΟΚ Κ19 σηκώνουν το τρόπαιο του πρωταθλητή.

Οι Αρκάδες άνοιξαν το σκορ στο εξ' αναβολής ματς στο 14ο λεπτό, όταν ο Κανελλόπουλος εκτέλεσε πέναλτι, ο τερματοφύλακας του ΠΑΟΚ Ταλιχμανίδης απόκρουσε, όμως ο Τερεζίου στην επαναφορά σκόραρε από κοντά.

Ο ΠΑΟΚ ισοφάρισε στο 26ο λεπτό με πανέμορφο σουτ του Τζοβάρα, με το 1-1 να μένει μέχρι το τέλος και την ομάδα του Πάμπλο Γκαρσία να σηκώνει την κούπα.

Δείτε τα γκολ και την απονομή στο videο του Novasports.gr.
16/06/2019 • 08:13

Ψυχολογικές δοκιμασίες για Ρόζεμποργκ Αλμπαθέτε και Παραγουάη

Νίκη ανάκαμψης θέλει απόψε η Ρόζεμπορκ. Υποδέχεται την φορμαρισμένη Βαλερέγκα και είναι βέβαιο πως θα χρειαστεί πάνω από ένα γκολ για να πάρει αυτό που θέλει. Περισσότερη τύχη έχει η Ίντερ Τουρκού, ενώ στο Κόπα Αμέρικα πιο σαφές είναι το αβαντάζ της Ουρουγουάης