Δύσκολο και σημαντικό «τρίποντο»

Ζωντανά στο κυνήγι του Απόλλωνα και της τρίτης θέσης της Φούτμπολ Λιγκ έμειναν τα Τρίκαλα με το 1-0 επί της Ζακύνθου για την 26η αγωνιστική.

Ζωντανά στο κυνήγι του Απόλλωνα και της τρίτης θέσης της Φούτμπολ Λιγκ έμειναν τα Τρίκαλα με το 1-0 επί της Ζακύνθου για την 26η αγωνιστική. Ο Κουσκουνάς ήταν το πρόσωπο της αναμέτρησης, καθώς στο 43′ νικήθηκε από τον τερματοφύλακα, Παπαδόπουλο, σε εκτέλεση πέναλτι, αλλά στο δεύτερο ημίχρονο έδωσε την «απάντησή» του.

Τρία λεπτά μετά την έναρξη του δεύτερου μέρους, ο επιθετικός των γηπεδούχων σκόραρε με κοντινό πλασέ και έκρινε το αποτέλεσμα του αγώνα.