Ισοπαλία με κέρδη για τον Ηρακλή

02/08/2016 • 21:55
Φωτογραφία από το Ηρακλής - Κόνιασπορ
Καλό αγωνιστικό πρόσωπο έδειξε ο «Γηραιός» απέναντι σε μία από τις καλύτερες ομάδες στην Τουρκία την περασμένη σεζόν, μένοντας σε φιλική ισοπαλία 1-1 με την Κόνιασπορ.

Αυτό ήταν και το τελευταίο φιλικό των Θεσσαλονικέων στην Ολλανδία. Το σκορ άνοιξε ο Μιλόσεβις στο 11΄ για τους Τούρκους, με τον Ηρακλή να ισοφαρίζει ένα λεπτό αργότερα στο 12΄ με τον Μοντέιρο που είχε άψογη συνεργασία με τον Αμαραντίδη.

Η σύνθεση του «Γηραιού»:

ΗΡΑΚΛΗΣ (Α' ημίχρονο): Χουάντερσον, Κυριακίδης, Σαραμαντάς, Ζιαμπάρης, Μπαρτολίνι, Ιντζόγλου, Αγγελόπουλος, Λεοζίνιο, Αμαραντίδης, Μοντέιρο, Πασάς.
ΗΡΑΚΛΗΣ (Β' ημίχρονο): Γιαννίκογλου, Μπαρτολίνι, Ζιαμπάρης, Σαραμαντάς, Κυριακίδης, Στάμου, Αγγελόπουλος, Μοντέιρο, Αμαραντίδης, Λεοζίνιο, Πασάς.
15/11/2018 • 08:00

Με κίνητρο στα δύσκολα η "γαλανόλευκη". Ματς για γκολ σε Κροατία, Αγγλία

Η Ελλάδa και η Αυστρία θέλουν τη νίκη και με βάση το κίνητρό τους μπορούν να τα καταφέρουν. Ματς για γκολ περιμένουμε στο Βέλγιο, στην Κροατία και στην φιλικά αναμέτρηση της Αγγλίας με τις Ηνωμένες Πολιτείες

14/11/2018 • 10:51