ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ Βόλος
14/03/2011 • 07:58

Οσο περνούν οι αγωνιστικές, αντί να ξεκαθαρίζουν τα πράγματα στην ουρά, γίνονται πιο πολύπλοκα.

14/03/2011 • 02:25

Χαμένη η πρώτη ευκαιρία

Παραμονή του ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ, ο Ερνέστο Βαλβέρδε αναφέρθηκε στην πρώτη απ' τις πέντε ευκαιρίες του Ολυμπιακού προκειμένου να κατακτήσει το πρωτάθλημα. Ωστόσο, χάθηκε το πρώτο mach ball για λόγους που θ' επιχειρήσουμε ν' αναλύσουμε στη συνέχεια.

14/03/2011 • 01:00

Οι ομάδες ξεκινούν από το Νο 1 κι όχι το Νο 78

Στο ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό ο Ούρκο Πάρντο δεν μπορεί να υπολογίσει την πορεία της μπάλας από το φάουλ του Λέτο και οι πράσινοι ισοφαρίζουν σε 1-1. Στο ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ κάνει και πάλι λάθος υπολογισμό, κλωτσάει στραβά, γλιστράει και ο δικέφαλος ισοφαρίζει με τον Κουτσιανικούλη. Αν πάμε πιο πίσω στο πρωτάθλημα, θα βρούμε κι άλλα λάθη του Βελγοισπανού τερματοφύλακα.

Κούγιας: "Βρώμικη ομάδα ο Αστέρας Τρίπολης"
        14/03/2011 • 00:19
        Μώραλης: "Δεν σφυρίζουν αυτά που βλέπουν"
        13/03/2011 • 23:29
        Χάβος: "Έδωσαν και την ψυχή τους"
        13/03/2011 • 22:17

Εμφανώς ικανοποιημένος από τη νίκη επί του Ολυμπιακού, αλλά και από την προσπάθεια των ποδοσφαιριστών του στο δεύτερο ημίχρονο, παρουσιάστηκε στη συνέντευξη τύπου ο Μάκης Χάβος.

Πάρντο: "Δεν ήταν πέναλτι"
        13/03/2011 • 22:08
        Βιτόλο: "Άξιοι νικητές"
        13/03/2011 • 21:58

Ο MVP του ντέρμπι της Τούμπας, Βίκτορ Βιτόλο, μιλώντας στην κάμερα της Nova, τόνισε ότι ο "δικέφαλος" του Βορρά ήταν ο άξιος νικητής της αναμέτρησης...

Τα έφερε όλα... Τούμπα (video)
        13/03/2011 • 21:24

Με το εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Βιτόλο ο ΠΑΟΚ πήρε τη νίκη με 2-1 και ανέβαλε τη στέψη του Ολυμπιακού για την επόμενη αγωνιστική. Οι ερυθρόλευκοι προηγήθηκαν με τον Τζιμπούρ στο 12ο λεπτό, όμως ο ΠΑΟΚ με τον Κουτσιανικούλη στην λήξη του πρώτου ημιχρόνου και με το Βιτόλο στο 71ο λεπτό έκανε την ολική επαναφορά και πήρε τη νίκη!

Πρόβλημα για Λαγό και Γκέντσογλου
        13/03/2011 • 20:52
        "Δεν είναι η παραμονή ο στόχος μας"
        13/03/2011 • 20:37
        Χιμένεθ: "Το μυαλό στο Κύπελλο" (video)
        13/03/2011 • 20:33

Ο Μανόλο Χιμένεθ τόνισε ότι το μυαλό όλων πλέον είναι στη ρεβάνς του Κυπέλλου με τον ΠΑΟΚ, ενώ ο Χένρικ Κάσπερτσακ υποστήριξε ότι η αποβολή έκρινε σε σημαντικό βαθμό το ματς...