Μεταγραφές... διαρκείας
06/12/2010 • 08:25
06/12/2010 • 03:00

Η αξία του τρίποντου στην επαρχία

Θυμηθείτε τι είχε «καταφέρει» ο Ολυμπιακός στην προηγούμενη περίοδο: να νικήσει εκτός έδρας τον Παναθηναϊκό, την ΑΕΚ και τον ΠΑΟΚ, αλλά τελικώς να τερματίσει στη δεύτερη θέση στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος.

Έξω φρενών ο Χιμένεθ και... έχει δίκιο
    05/12/2010 • 23:59
    Βαλβέρδε: "Ξέραμε ότι δεν θα είναι εύκολο"
    05/12/2010 • 22:52
    Κάσπερτσακ: "Πρόβλημα στο τελείωμα των φάσεων"
    05/12/2010 • 22:45
    Καβάλα για τον τίτλο
    05/12/2010 • 21:25

Ο Ολυμπιακός βρήκε τον τρόπο να σκοράρει από το σημείο του πέναλτι και πήρε τη νίκη με 1-0 στην έδρα της Καβάλας. <br><a href="news.aspx?a_id=64225"><b><u>Βαλβέρδε: "Ξέραμε ότι δεν θα είναι εύκολο"</u></a></b> <br><a href="news.aspx?a_id=64224"><b><u>Κάσπερτσακ: "Πρόβλημα στο τελείωμα των φάσεων"</u></a></b>

Κούπερ: "Δεν υπολογίζω τον Κάλβο"
    05/12/2010 • 20:49

"Δεν υπολογίζω τον Κάλβο. Αυτή την εβδομάδα θα ξεκαθαρίσει με τη διοίκηση". Με αυτή τη φράση ο Εκτορ Ραούλ Κούπερ έθεσε εκτός ομάδας τον Ισπανό.

Οι δηλώσεις των προπονητών
    05/12/2010 • 20:13

Ο Μανόλο Χιμένεθ δεν έκρυψε τον εκνευρισμό του από την εμφάνιση κάποιων παικτών. Ο βαθμός της ισοπαλίας απέναντι στην ΑΕΚ δεν άφησε ευχαριστημένο τον Δώνη.

10/10/2018 • 10:36