Λεβαδειακός - Λαμία
06/11/2017 • 21:24

Χ-αμένοι και οι δύο (video)

Λεβαδειακός και Λαμία έμειναν στο 0-0 παίρνοντας από ένα βαθμό με τους γηπεδούχους να χάνουν την ευκαιρία να περάσουν στην πρώτη τετράδα της βαθμολογίας και τους φιλοξενούμενους να μην μπορούν να πάρουν τη νίκη αν και αγωνίστηκαν με παίκτη παραπάνω στο τελευταίο μισάωρο.

Φάση από το παιχνίδι ΑΕΚ-ΠΑΟΚ
05/11/2017 • 21:50

Ο... νόμος του ΟΑΚΑ (video)

Η ΑΕΚ με παίκτη λιγότερο πέτυχε το γκολ με τον Λιβάγια (26'), το οποίο ήταν αρκετό για να τις χαρίσει τη νίκη στο ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ (1-0).

ΑΟΚ-ΑΕΛ
05/11/2017 • 19:10

Ισοπαλία με χαμόγελα για έναν (video)

Με το βαθμό της ισοπαλίας από την Κέρκυρα κόντρα στον ΑΟΚ έφυγε η ΑΕΛ (1-1), που πρέπει να αισθάνεται ικανοποιημένη βάσει εμφάνισης των δύο ομάδων.

Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός
04/11/2017 • 21:26

Απότομη προσγείωση στην Τρίπολη (video)

Ο Αστέρας εκμεταλλεύτηκε την -για ακόμα μια φορά- αναιμική εμφάνιση του Παναθηναϊκού μακριά από τη Λεωφόρο και με γκολ του Μουνάφο πήρε σπουδαία νίκη (1-0) και βαθμολογική ανάσα.

11άδα της αγωνιστικής - 9η Αγωνιστική
31/10/2017 • 15:46
    ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης
    30/10/2017 • 21:04

Βραζιλιάνικη υπόθεση (video)

Με δύο εξαιρετικά σουτ του Μαουρίτσιο, ο ΠΑΟΚ άφησε πίσω του το ντέρμπι του Φαλήρου και επέστρεψε στις νίκες με 2-0 επί του Αστέρα Τρίπολης στην άδεια Τούμπα.

Πανιώνιος-ΑΕΚ
    29/10/2017 • 21:24

"Απόδραση" με Αραούχο (video)

Ο Σέρχιο Αραούχο σκόραρε ξανά στη Νέα Σμύρνη και οδήγησε την ΑΕΚ στη νίκη με 1-0 κόντρα στον Πανιώνιο. Καλύτερη η Ένωση που έπεσε πάνω σε έναν εκπληκτικό Κότνικ, ενώ έχασε με τραυματισμό τους Τσόσιτς, Μάνταλο.

Πανηγυρισμοί στον ΠΑΣ.
    28/10/2017 • 19:23

Ανατροπή - εξπρές! (video)

Ο ΠΑΣ Γιάννινα βρέθηκε πίσω στο σκορ στο 72' από τον ΑΟΚ, αλλά έκανε μεγάλη ανατροπή με δύο γκολ σε ένα δεκάλεπτο και διατήρησε το αήττητο της έδρας του (2-1).

Ο Θωμάς Ναζλίδης σημείωσε το γκολ της ΑΕΛ στο 95
    28/10/2017 • 16:54

Ηρωας της ΑΕΛ ο Ναζλίδης στο 95' (video)

Με τον Θωμά Ναζλίδη να στέλνει με κεφαλιά την μπάλα στα δίχτυα μετά από εξαιρετική σέντρα του Περόνε στο τελευταίο δευτερόλεπτο των καθυστερήσεων, η ΑΕΛ νίκησε 1-0 το Λεβαδειακό και του έσπασε το αήττητο.

11άδα της αγωνιστικής - 8η Αγωνιστική
    24/10/2017 • 15:41
      Ντάουντα, Ουάρντα
      23/10/2017 • 21:28

Διπλό και πρώτος ο Ατρόμητος! (video)

Το γκολ του Ντάουντα ήταν υπέρ αρκετό για τον Ατρόμητο που έφυγε με νίκη 1-0 από το άδειο ΟΑΚΑ κόντρα στην ΑΕΚ και για (τουλάχιστον) μία εβδομάδα θα απολαύσει την κορυφή του πρωταθλήματος!

Λαμία-Παναθηναϊκός
      21/10/2017 • 22:29

"Φρένο" και στη Λαμία (video)

Αν και στο τέλος θα μπορούσε να φύγει με τη νίκη, ο Παναθηναϊκός "πέταξε" ακόμα δύο βαθμούς στη Λαμία (1-1), μένοντας χωρίς τρίποντο σε τέσσερα ματς μακριά από τη Λεωφόρο.

10/10/2018 • 10:36