11άδα της αγωνιστικής - 15η Αγωνιστική
20/12/2017 • 11:42
    Οι Τόνσο και Μύγας
    17/12/2017 • 19:15
    Αραούxο και Κοντοές σε μια από τις μονομαχίες τους από το ματς ΑΕΚ-Απόλλων Σμύρνης
    16/12/2017 • 19:17

Κόλλησε στη βροχή! (video)

Η ΑΕΚ έμεινε στο 0-0 με τον Απόλλωνα στο ΟΑΚΑ. Επιτυχημένο το ντεμπούτο του Γ. Παράσχου στον πάγκο της «Ελαφράς Ταξιαρχίας».

11άδα της αγωνιστικής - 14η Αγωνιστική
    13/12/2017 • 09:13
      11άδα της αγωνιστικής - 13η Αγωνιστική
      07/12/2017 • 16:25
        Μεγάλη νίκη πέτυχε στην Θράκη ο ΠΑΟΚ, η δεύτερη με σκορ 0-3 ως φιλοξενούμενος της Ξάνθης
        02/12/2017 • 19:10

Δικέφαλος... χορευτής στη βροχή! (video)

Πέτυχε πολλά πράγματα για πρώτη φορά στην Ξάνθη ο ΠΑΟΚ προκειμένου να δικαιώσει τις εφετινές του προσδοκίες στο πρωτάθλημα σε έναν εκτός έδρας αγώνα του, τον έβδομο στο φετινή σεζόν και πρώτο νικηφόρο!

ΠΑΟΚ ανατροπής και πρωτιάς (video)

Στο τελευταίο ματς σε άδεια Τούμπα, ο ΠΑΟΚ γύρισε... τούμπα το 0-1 του Ατρομήτου και με γκολ των Βιεϊρίνια, Κάμπος πήρε τη νίκη με 2-1, συγκατοικώντας στην κορυφή της βαθμολογίας με την ΑΕΚ.

Ο Λιβάια πανηγυρίζει το 1-1
            19/11/2017 • 21:30

"Πάγωσε" τη Λεωφόρο η ΑΕΚ (video)

Με γκολ του Λιβάια στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων, η ΑΕΚ έφυγε με το βαθμό της ισοπαλίας από τη Λεωφόρο κόντρα στον Παναθηναϊκό (1-1) και πέρασε μόνη πρώτη στη βαθμολογία.

Μονομαχία από Ολυμπιακός - Λεβαδειακός.
            18/11/2017 • 21:28

Το έκανε δύσκολο... (video)

Ο Επασί από ωραίος έγινε μοιραίος στο 84', με αποτέλεσμα ο Ολυμπιακός να κάμψει την αντίσταση του Λεβαδειακού (2-1) και να πατήσει -έστω και προσωρινά- στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα.