ΟλυμπιακόςΠΑΟΚΠαναθηναϊκόςΑΕΚΠανιώνιοςΠΑΣ ΓιάννιναΑστέρας ΤρίποληςΑτρόμητοςΠλατανιάςΛεβαδειακόςΠαναιτωλικόςΗρακλήςΞάνθηΒέροιαΑΕΛΑ.Ο. Κασσιόπη
30/04/2017 • 19:23

Live: Παναιτωλικός-Ολυμπιακός

Η εξέλιξη της αναμέτρησης του Παναιτωλικού με τον Ολυμπιακό και κάθε γκολ σε video λίγο μετά την επίτευξή του από το match center του novasports.gr.

ΑΕΛ-Παναθηναϊκός
30/04/2017 • 19:00

Live: Παναθηναϊκός-ΑΕΛ

Ο Παναθηναϊκός υποδέχεται την ΑΕΛ στο «Απόστολος Νικολαΐδης», με την εξέλιξη του παιχνιδιού στο match center του novasports.gr και τα γκολ σε video λίγο μετά την επίτευξή τους.

ΑΕΚ-ΠΑΣ Γιάννινα, Μάνταλος, Μπέριος

Live: ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΚ

Λεπτό προς λεπτό η εξέλιξη του αγώνα ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΚ και κάθε γκολ στους «Ζωσιμάδες» σε video λίγο μετά την επίτευξή του από το match center του novasports.gr.

Ηρακλής-Αστέρας Τρίπολης, Ζιάμπαρης, Ιγκλέσιας
30/04/2017 • 18:30

Live: Αστέρας Τρίπολης-Ηρακλής (19:00)

Λεπτό προς λεπτό η εξέλιξη του ματς Αστέρας Τρίπολης-Ηρακλής και κάθε γκολ σε video λίγο μετά την επίτευξή του από το match center του novasports.gr.

Πλατανιάς-Ατρόμητος, Μουνάφο, Τόνσο
ΑΟΚ-ΠΑΟΚ
30/04/2017 • 18:27

Live: ΠΑΟΚ-ΑΟΚ

Λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση του ΠΑΟΚ με τον ΑΟΚ για την 30ή αγωνιστική της Σούπερ Λιγκ και κάθε γκολ σε video λίγο μετά την επίτευξή του από το match center του novasports.gr.

Πανιώνιος - Λεβαδειακός
30/04/2017 • 18:08

Live: Πανιώνιος - Λεβαδειακός

Ο 5ος της βαθμολογίας Πανιώνιος υποδέχεται στη Νέα Σμύρνη τον υποβιβασμένο Λεβαδειακό στο πλαίσιο της τελευταίας αγωνιστικής της Super League. Παρακολουθείστε την εξέλιξη της αναμέτρησης στο Novasports.gr.

Βέροια-Ξάνθη
30/04/2017 • 18:00

Live: Ξάνθη-Βέροια

Η Ξάνθη υποδέχεται στα Πηγάδια τη Βέροια, στο τελευταίο ματς των δυο ομάδων στο εφετινό πρωτάθλημα της Super League. Παρακολουθείστε την εξέλιξη της αναμέτρησης στο Novasports.gr.

Το Πανθεσσαλικό
30/04/2017 • 15:54

Από 8.000 εισιτήρια σε ΠΑΟΚ, ΑΕΚ

Ολοκληρώθηκε η σύσκεψη αναφορικά με τον αριθμό των εισιτηρίων που θα πάρει η κάθε πλευρά για τον τελικό του κυπέλλου που θα λάβει χώρα στο Πανθεσσαλικό.

Οι Παναγόπουλος και Αλαφούζος
30/04/2017 • 13:03

“Πράσινη” δυσαρέσκεια για τη διαιτησία

Ο Χρήστος Παναγόπουλος ενημέρωσε τον Βαγγέλη Γραμμένο για τη δυσαρέσκεια του Παναθηναϊκού, σχετικά με τη διαιτησία στον πρόσφατο ημιτελικό του κυπέλλου Ελλάδος, με αντίπαλο τον ΠΑΟΚ.

Ολυμπιακός-Παναιτωλικός
30/04/2017 • 11:12

Υπάρχει ακόμα ενδιαφέρον

Παρότι η “μάχη” σε όλα τα μέτωπα της Super League κρίθηκε στην 29η αγωνιστική, οι αγώνες της 30ης αγωνιστικής παρουσιάζουν ενδιαφέρον, μέσω προϋποθέσεων (19:00 κανάλια Novasports).

Ο Βασίλης Τοροσίδης
    30/04/2017 • 10:48

Τοροσίδης για αντί-Ελαμπντελαουί

Στην περίπτωση του Βασίλη Τοροσίδη έχει στρέψει ο Ολυμπιακός την προσοχή του, για την αντικατάσταση του Ομάρ Ελαμπντελαουί, ο οποίος αναμένεται να παραμείνει στη Χαλ τη νέα αγωνιστική περίοδο.