Λεπτομέρειες για τα εισιτήρια του Ατρόμητος-ΑΕΚ

07/02/2019 • 14:05
Ατρόμητος, κόσμος
Ενημέρωση για τη διάθεση των εισιτηρίων του αγώνα Κυπέλλου με την ΑΕΚ (19:30), ανήμερα του ματς, από την ΠΑΕ Ατρόμητος.

Αναλυτικά:

Το Τμήμα Διαχείρισης Εισιτηρίων της ΠΑΕ Ατρόμητος ανακοινώνει ότι ανήμερα του Ατρόμητος-AEK για τον προημιτελικό του Κυπέλλου Ελλάδας την Πέμπτη 7 Φεβρουαρίου στις 19.30 στο Δημοτικό Στάδιο Περιστερίου, θα ισχύσουν οι εξής ώρες λειτουργίας των εκδοτηρίων.

Το εκδοτήριο της Θύρας 2 θα λειτουργήσει από τις 12.00 μέχρι και το ημίχρονο του αγώνα.

Τα εκδοτήρια των Θυρών 4 και 7 θα λειτουργήσουν από τις 17.30 μέχρι και το ημίχρονο του αγώνα.

Ο κάθε φίλαθλος έχει τη δυνατότητα αγοράς μέχρι δύο(2) εισιτηρίων.

Για την αγορά του κάθε εισιτηρίου είναι απαραίτητος ο Αριθμός ΑΜΚΑ του φιλάθλου υπέρ του οποίου εκδίδεται.

*Με απόφαση του Υπουργείου Πολιτισμού και Αθλητισμού έπειτα από εισήγηση της Ελληνικής Αστυνομίας απαγορεύεται η οργανωμένη και μεμονωμένη μετακίνηση φιλάθλων της ΠΑΕ ΑΕΚ κατά τη διεξαγωγή του ποδοσφαιρικού αγώνα της φάσης των "8" του κυπέλλου Ελλάδας, Ατρόμητος-ΑΕΚ.

Ολυμπιακός - Ατρόμητος

Κυριακή 31 Μαρτίου, 19:30

Live
26/03/2019 • 08:08

Ο ανταγωνισμός μπορεί να φέρει ανατροπές σε Βοσνία, Νορβηγία και Σκωτία

Το προβάδισμα της έδρας σε Βοσνίας και Νορβηγία δεν σημαίνει πως θα φέρει τόσο εύκολα το αποτέλεσμα για τους γηπεδούχους. Καλές ιδέες παραγωγικότητας παίρνουμε απόψε από τα δύο ματς της Σκωτσέζικης Τσάμπιονσιπ