Πρόκριση παρά την ισοπαλία για την Ξάνθη

Η Ξάνθη πήρε το βαθμό της ισοπαλίας κόντρα στον Αγροτικό Αστέρα (1-1) και «τσέκαρε» το εισιτήριο για την επόμενη φάση του Κυπέλλου Ελλάδος.
13/12/2016 • 16:58
Ξάνθη

Οι φιλοξενούμενοι μπορεί να προηγήθηκαν στο 56ο λεπτό με τον Νιέτο αλλά η χαρά τους δεν κράτησε για πολύ αφού δέκα λεπτά αργότερα ο Αγροτικός Αστέρας έφτασε στην ισοφάριση με πέναλτι του Τριανταφυλλάκου.

Ωστόσο, οι γηπεδούχοι ήθελαν αποκλειστικά τη νίκη για να μπορέσουν να προκριθούν, πράγμα το οποίο δεν συνέβη με αποτέλεσμα η Ξάνθη να εξασφαλίσει την παρουσία της στους «16» του Κυπέλλου.

ΠΑΟΚ - Ξάνθη

Σάββατο 24 Νοεμβρίου, 19:30

Live
17/11/2018 • 08:16

Προβάδισμα για Ιταλία, Σάντερλαντ. Ματς για γκολ σε Πίτερμπορο και Μπρίστολ

Πολλά ματς στις χαμηλές κατηγορίες της Αγγλίας και της Σκωτίας μας δίνουν σε πολλές περιπτώσεις ενδιαφέρουσες ιδέες αναφορικά με την προοπτική παραγωγικότητάς τους ενώ στο Μιλάνο η Ιταλία είναι απόψε φαβορί λόγω κινήτρου

14/11/2018 • 10:51