Δώνης και Χάβος
25/01/2019 • 00:22

Απίθανο μπέρδεμα με την τέταρτη αλλαγή στο ΟΑΚΑ!

Τόσο ο Γιώργος Δώνης, όσο και ο Μάκης Χάβος ήταν έτοιμοι να προχωρήσουν σε τέταρτη αλλαγή στην παράταση του αγώνα Κυπέλλου Παναθηναϊκός - Λαμία, όμως οι δύο προπονητές ανακάλυψαν ότι κάτι τέτοιο δεν προβλέπεται στη διοργάνωση!

"Πάρτι" στα αποδυτήρια της Λαμίας!
24/01/2019 • 23:58

Το δικό τους "πάρτι" έστησαν οι παίκτες της Λαμίας στα αποδυτήρια του Ολυμπιακού Σταδίου μετά τη σπουδαία πρόκριση επί του Παναθηναϊκού.

Χάβος
24/01/2019 • 23:39
Ο Γιώργος Δώνης
24/01/2019 • 23:25
Σοκ στο ΟΑΚΑ, στους "8" η Λαμία! (photos)
24/01/2019 • 22:24

Σπουδαία πρόκριση στα προημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας πήρε η Λαμία, καθώς επικράτησε 4-2 στα πέναλτι του Παναθηναϊκού στο Ολυμπιακό Στάδιο. "Ήρωας" για τους φιλοξενούμενους ο Μελίσσας, 1-0 η κανονική διάρκεια και η παράταση με γκολ του Εμμανουηλίδη.

Εργοτέλης
24/01/2019 • 20:04

Καλύτερος στα πέναλτι

Ο Εργοτέλης νίκησε στη μάχη της Κρήτης και πήρε στην διαδικασία των πέναλτι με σκορ 4-3 την πρόκριση στην επόμενη φάση του θεσμού του Κυπέλλου. Δύο χαμένα πέναλτι ο ΟΦΗ στην κανονική διάρκεια που είχε σκορ 1-1. Με 10 ο ΟΦΗ από το 32'

Ξεκλείδωσε την πρόκριση ο Ποντένσε

Με πρωταγωνιστή τον Ντανιέλ Ποντένσε, ο Ολυμπιακός επικράτησε της Ξάνθης με 3-1 στο Καραϊσκάκη και «σφράγισε» το εισιτήριο της πρόκρισης στον προημιτελικό γύρο του κυπέλλου Ελλάδας.