Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Το απόλυτο διατήρησαν Ολυμπιακός Βόλου και Ιάλυσος στο πλαίσιο της πέμπτης αγωνιστικής της Γ' Εθνικής.
27/10/2018 • 21:33
Ολυμπιακός Βόλου, πανηγυρική
  • shares
Το απόλυτο διατήρησαν Ολυμπιακός Βόλου και Ιάλυσος στο πλαίσιο της πέμπτης αγωνιστικής της Γ' Εθνικής. 

Αναλυτικά:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Απόλλων Παραλιμνίου-Άρης Αβάτου        1-1

Αλέξανδρος Κιλκίς-Αετός Ορφανού        0-0

Πανσερραϊκός-Κεραυνός Πέρνης           1-2

ΑΕ Καλαμπακίου-Εθνικός Σιδηροκάστρου   1-0

Νέστος Χρυσούπολης-Καβάλα              3-2

Εθνικός Αλεξανδρούπολης-ΠΑΟ Κοσμίου    2-0

Ορφέας Ξάνθης-Ασπίς Ξάνθης             4-0

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 5 αγώνες)

Ορφέας Ξάνθης             13

Νέστος Χρυσούπολης        11

Πανσερραϊκός               9

Καβάλα                     8

Άρης Αβάτου                8

Αετός Ορφανού              8

Αλέξανδρος Κιλκίς          7

Κεραυνός Πέρνης            7

Εθνικός Σιδηροκάστρου      5

Απόλλων Παραλιμνίου        5

ΠΑΟ Κοσμίου                4

ΑΕ Καλαμπακίου             4

Ασπίς Ξάνθης               3

Εθνικός Αλεξανδρούπολης    3

 

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Κουφαλίων-Ελπίς Σκουτάρεως        2-2

Ολυμπιακός Κυμίνων-Άρης Παλαιοχωρίου  0-1

Μελιτεύς Μελίτης-Αλμωπός Αριδαίας     0-3

Αγροτικός Αστέρας-Λαγκαδάς            1-0

Εδεσσαϊκός-ΠΟ Τρίγλιας                4-1

ΑΣ Γιαννιτσά-Ερμής Αμυνταίου          1-0

Νίκη Αγκαθιάς-Μακεδονικός             1-1

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 5 αγώνες)

Άρης Παλαιοχωρίου    12

Νίκη Αγκαθιάς        11

ΠΟ Τρίγλιας          10

ΑΣ Γιαννιτσών         9

Αλμωπός Αριδαίας      8

Εδεσσαϊκός            7

Μακεδονικός           7

Αγροτικός Αστέρας     7

Λαγκαδάς              7

Ελπίς Σκουτάρεως      6

Μελιτεύς Μελίτης      4

Ολυμπιακός Κυμίνων    3

Ερμής Αμυνταίου       2

ΠΑΟ Κουφαλίων         2

 

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΕ Λευκίμμης            0-0

Σούλι Παραμυθίας-Τηλυκράτης                  0-1

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-Κρόνος Αργυράδων  0-1

Μακεδονικός Φούφα-Αχέρων Καναλακίου          2-1

Γρεβενά Αεράτα-ΑΟ Φλωριάδας                  0-0

Μακεδονικός Σιάτιστας-Θεσπρωτός              1-3

Ρεπό: Θρίαμβος Σερβιανών

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 5 αγώνες)

Τηλυκράτης                   11

Μακεδονικός Φούφα            11

Κρόνος Αργυράδων              9

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας    9

Ναυπακτιακός Αστέρας          8 -4αγ.

ΑΕ Λευκίμμης                  8 -4αγ.

Θεσπρωτός                     7

Σούλι Παραμυθίας              7

Αχέρων Καναλακίου             5

Μακεδονικός Σιάτιστας         2

Θρίαμβος Σερβιανών            1 -4αγ.

Γρεβενά Αεράτα                1 -4αγ.

ΑΟ Φλωριάδας                  1 -4αγ.

 

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ Σελλάνων-Απόλλων Μακρυχωρίου      0-1

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αλμυρός        1-3

Αστέρας Ιτέας-Νίκη Βόλου             0-1

Μετέωρα-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας       1-0

Ολυμπιακός Βόλου-Στυλίδα             4-0

Πιερικός-Φωκικός                     0-1

Αναγέννηση Καρδίτσας-Θησέας Αγριάς   0-3

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 5 αγώνες)

Ολυμπιακός Βόλου         15

Νίκη Βόλου               13

Μετέωρα                  12

Αλμυρός                  11

Οικονόμος Τσαριτσάνης     7

ΑΟ Σελλάνων               7

Θησέας Αγριάς             6

Απόλλων Μακρυχωρίου       6

Αστέρας Ιτέας             5

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας    5

Πιερικός                  4

Φωκικός                   4

Στυλίδα                   4

Αναγέννηση Καρδίτσας      0

 

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Πειραιά-Ιωνικός     0-2

ΑΟ Επισκοπής-Εθνικός          0-2

ΑΟ Παλαιοχώρας-ΑΕ Νεάπολης    2-3

Ατσαλένιος-Αμπελακιακός       0-1

ΟΦ Ιεράπετρας-Κερατσίνι       1-0

Προοδευτική-Γιούχτας          1-0

Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 5 αγώνες)

Εθνικός             12 -4αγ.

ΟΦ Ιεράπετρας       11

Κερατσίνι           10

Γιούχτας            10

Ατσαλένιος           7 -4αγ.

Ιωνικός              7

Αμπελακιακός         6 -4αγ.

ΑΟ Επισκοπής         6 -4αγ.

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ           4 -4αγ.

Ατρόμητος Πειραιά    4

ΑΕ Νεάπολης          4

Προοδευτική          3

ΑΟ Παλαιοχώρας       1

 

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Διαγόρας Ρόδου-Νίκη Τραγάνου        1-1

Πανμοβριακός-Διαγόρας Βραχνέικων    2-1

Θύελλα Ραφήνας-Ιάλυσος              0-1

Πανηλειακός-Αχαρναϊκός              0-0

Παμβουπρασιακός-Παλληνιακός         0-0

Φοίβος Κρεμαστής-Παναιγιάλειος      0-0

Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 5 αγώνες)

Ιάλυσος               15

Παλληνιακός           10

Παμβουπρασιακός       10

Διαγόρας Ρόδου         8

Πανηλειακός            7 -4αγ.

Παναιγιάλειος          7

Θύελλα Ραφήνας         6

Αχαρναϊκός             4 -4αγ.

Διαγόρας Βραχνέικων    4 -4αγ.

Πανμοβριακός           4 -4αγ.

Φοίβος Κρεμαστής       3

Αστέρας Αμαλιάδας      2 -4αγ.

Νίκη Τραγάνου          2

 

 

7ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική, εξ αναβολής)

Θύελλα Καμαρίου-Αιγάλεω      3-4

Κόρινθος-Πανθηραϊκός         (28/10, 15:00)

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 4 αγώνες)

Αιγάλεω            10

Αιολικός           10

Θύελλα Καμαρίου     9

Ηλυσιακός           7

Άγιος Ιερόθεος      6

ΑΟ Αγ. Αναργύρων    5

Χαλκίδα             4

Χαραυγιακός         4

Πανθηραϊκός         3 -3αγ.

Απόλλων Ερέτριας    3

Καλλιθέα            2

Κόρινθος            1 -3αγ.

 

 

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Ένωση Ασπροπύργου-ΑΟ Κατασταρίου   3-1

ΑΟ Εικοσιμίας-Ένωση Λέρνας         0-0

ΑΟ Ύπατου-Μανδραϊκός               0-0

Παναργειακός-Παναρκαδικός          2-0

Ερμιονίδα-Αστέρας Βλαχιώτη         2-0

Αμβρυσσέας-Πάμισσος Μεσσήνης       3-0

Πέλλανας Καστορείου-Καλαμάτα       (28/10, 15:00)

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 5 αγώνες)

Καλαμάτα              12 -4αγ.

Παναργειακός          12

Ένωση Ασπροπύργου     12

Ερμιονίδα             11

Μανδραϊκός             9

Παναρκαδικός           7

Πέλλανας Καστορείου    7 -4αγ.

ΑΟ Ύπατου              7

Αμβρυσσέας             5

ΑΟ Κατασταρίου         5

Αστέρας Βλαχιώτη       4

Πάμισσος Μεσσήνης      1

Ένωση Λέρνας           1

ΑΟ Εικοσιμίας          1

Γράψτε το σχόλιο σας...
23/10/2019 • 08:00

Απειλούν οι "κοιμισμένοι γίγαντες" σε Λισαβόνα, Άμστερνταμ και Χάντερσφιλντ

Καλά παιχνίδια περιμένουμε σε Άμστερνταμ, Μιλάνο και Λισαβόνα με μικρό αβαντάζ των γηπεδούχων αλλά τις Τσέλσι και Λιόν να "χτυπήσουν" στις όποιες ατέλειες των αντιπάλων τους. Παραγωγικά περιμένουμε και τα τρία ματς της Αγγλικής League One