Ντέρμπι στον Βόλο και στη Ρόδο

Με το παιχνίδι Ολυμπιακός Βόλου - Πιερικός ανοίγει το Σάββατο 13 Οκτωβρίου η "αυλαία" της 3ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής.
13/10/2018 • 05:43
Ντέρμπι στον Βόλο και στη Ρόδο
  • shares
Με το παιχνίδι Ολυμπιακός Βόλου - Πιερικός ανοίγει το Σάββατο 13 Οκτωβρίου η "αυλαία" της 3ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής. 

Η δράση συνεχίζεται αυτό το Σαββατοκύριακο και από το πρόγραμμα ξεχωρίζει το τοπικό ντέρμπι της Ρόδου Διαγόρας - Ιάλυσος.

Το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής (όλοι οι αγώνες αρχίζουν στις 16:00) έχει ως εξής:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Απόλλων Παραλιμνίου-Κεραυνός Πέρνης          14/10

Αετός Ορφανού-Εθνικός Σιδηροκάστρου          14/10

Άρης Αβάτου-Καβάλα                            14/10

Αλέξανδρος Κιλκίς-ΠΑΟ Κοσμίου                14/10

Πανσερραϊκός-Ασπίς Ξάνθης                    14/10

ΑΕ Καλαμπακίου-Ορφέας Ξάνθης                  14/10

Νέστος Χρυσούπολης-Εθνικός Αλεξανδρούπολης    14/10

 
2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Κουφαλίων-Αλμωπός Αριδαίας       14/10

Άρης Παλαιοχωρίου-Λαγκαδάς             14/10

Ελπίς Σκουτάρεως-ΠΟ Τρίγλιας           14/10

Ολυμπιακός Κυμίνων-Ερμής Αμυνταίου     14/10

Μελιτεύς Μελίτης-Μακεδονικός           14/10

Αγροτικός Αστέρας-Νίκη Αγκαθιάς       14/10

Εδεσσαϊκός-ΑΣ Γιαννιτσά               14/10

 


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Μακεδονικός Φούφα-Θεσπρωτός                        14/10

ΑΟ Φλωριάδας-ΑΕ Λεκίμμης                          14/10

Αχέρων Καναλακίου-Τηλυκράτης                      14/10

Μακεδονικός Σιάτιστας-Κρόνος Αργυράδων            14/10

Ναυπακτιακός Αστέρας-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας   14/10

Σούλι Παραμυθίας-Θρίαμβος Σερβιανών                14/10

Ρεπό: Γρεβενά Αεράτα

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Ολυμπιακός Βόλου-Πιερικός        13/10

ΑΟ Σελλάνων-Νίκη Βόλου            14/10

Αλμυρός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας   14/10

Απόλλων Μακρυχωρίου-ΑΟ Στυλίς  14/10

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Φωκικός    14/10

Αστέρας Ιτέας-Θησέας Αγριάς      14/10

Μετέωρα-Αναγέννηση Καρδίτσας    14/10

  

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Πειραιά-ΑΕ Νεάπολης   14/10

Εθνικός-Αμπελακιακός            14/10

Ιωνικός-Κερατσίνι                14/10

ΑΟ Παλαιοχώρας-Γιούχτας          14/10

Ατσαλένιος-Προοδευτική          14/10

Ιεράπετρα-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ            14/10

Ρεπό: ΑΟ Επισκοπής


6ος ΟΜΙΛΟΣ

Φοίβος Κρεμαστής-Αστέρας Αμαλιάδας   14/10 (13:30)

Διαγόρας Ρόδου-Ιάλυσος                   14/10

Διαγόρας Βραχνέικων-Αχαρναϊκός           14/10

Νίκη Τραγάνου-Παναιγιάλειος                    14/10

Θύελλα Ραφήνας-Παλληνιακός                   14/10

Πανηλειακός-Παμβουπρασιακός                 14/10

Ρεπό: Πανμοβριακός

 
7ος ΟΜΙΛΟΣ

Απόλλων Ερέτριας-Θύελλα Καμαρίου   14/10 (14:00)

Κόρινθος-Αιολικός                         14/10

ΑΟ Αγ. Αναργύρων-Αιγάλεω                  14/10

Άγιος Ιερόθεος-Χαλκίδα                     14/10

Πανθηραϊκός-Ηλυσιακός                          14/10

Χαραυγιακός-Καλλιθέα                            14/10

 

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Αμβρυσσέας-ΑΟ Κατασταρίου        14/10 (12:30)

ΑΟ Εικοσιμίας-Καλαμάτα            14/10 (14:00)

ΑΟ Ύπατου-Πέλλανας Καστορείου    14/10

Παναργειακός-Ένωση Ασπροπύργου    14/10

Ερμιονίδα-Λέρνα                  14/10

Πάμισσος Μεσσήνης-Μανδραϊκός      14/10

Αστέρας Βλαχιώτη-Παναρκαδικός    14/10

 

Γράψτε το σχόλιο σας...
22/10/2018 • 07:35

10/10/2018 • 10:36