Έγινε η κλήρωση της Γ' Εθνικής - Πρώτη σέντρα στις 30/09

Στις εγκαταστάσεις της Ε.Π.Ο. στο Πάρκο Γουδή πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Τετάρτης η κλήρωση των αγώνων της Γ' Εθνικής Κατηγορίας.
12/09/2018 • 16:39
Η κλήρωση της Γ Εθνικής Κατηγορίας
  • shares
Στις εγκαταστάσεις της Ε.Π.Ο. στο Πάρκο Γουδή πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Τετάρτης η κλήρωση των αγώνων της Γ' Εθνικής Κατηγορίας. 

Η πρώτη σέντρα θα γίνει στις 30/09 (ώρα έναρξης 16:00) και η τελευταία αγωνιστική έχει προγραμματιστεί στις 14/04. 

Αυτή είναι η πρώτη αγωνιστική στους 8 ομίλους: 

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΟ Καβάλας
Εθνικός Σιδηροκάστρου – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Κεραυνός Πέρνης – Ασπίδα Ξάνθης
Αετός Ορφανού – Ορφέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Αλέξανδρος Κιλκίς – Νέστος Χρυσούπολης
Πανσεραϊκός – ΑΕ Καλαμπακίου

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΟ Τρίγλιας
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ερμής Αμύνταιου
Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός
Άρης Παλαιοχωρίου – Νίκη Αγκαθιάς
Ελπίς Σκουτάρεως/Βέροια – ΑΣ Γιαννιτσά
Ολυμπιακός Κυμίνων – Εδεσσαϊκός
Μελιτέας Μελίτης – Αγροτικός Αστέρας

3ος όμιλος


Μακεδονικός Φούφας – Τηλυκράτης Λευκάδας
Θεσπρωτός – Κρόνος Αργυράδων
ΑΟ Φλωριάδας – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – Θρίαμβος Σερβιανών
Γρεβενά Αεράτα – Σούλι Παραμυθιάς
Μακεδονικός Σιάτιστας – Ναυπακτιακός Αστέρας
Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης

4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων – ΑΟ Στυλίς
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Φωκικός
Νίκη Βόλου – Θησέας Αγριάς
ΓΣ Αλμυρού – Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Μακρυχωρίου – Πιερικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ολυμπιακός Βόλου
Αστέρας Ιτέας – ΑΣ Μετέωρα

5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά – ΑΠΟ Κερατσίνι
ΑΕ Νεάπολης – Γιούχτας
Εθνικός Πειραιά – Προοδευτική
Ιωνικός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Επισκοπής – ΟΦ Ιεράπετρα
ΑΟ Παλαιόχωρας – Ατσαλένιος
Ρεπό: Αμπελακιακός

6ος όμιλος

Διαγόρας Ρόδου – Παναιγιάλειος
Ιάλυσος – Παλληνιακός
Διαγόρας Βραχνεϊκων – ΠΑΟ Βάρδας
Νίκη Τραγανού – Αστέρας Αμαλιάδας
Πανμοβριακός – Φοίβος Κρεμαστής
Θύελλα Ραφήνας – Πανηλειακός
Ρεπό: Αχαρναϊκός

7ος όμιλος

Χαραυγιακός – Αιολικός
Θύελλα Καμαρίου – Αιγάλεω
Καλλιθέα – ΑΟ Χαλκίς
Απόλλων Ερέτριας – Ηλυσιακός
ΠΑΣ Κόρινθος – Πανθηραϊκός
Άγιοι Ανάργυροι – Άγιος Ιερόθεος

8ος όμιλος


ΑΕ Ερμιονίδας – Παναρκαδικός
Μανδραϊκός – ΑΟ Κατασταρίου
Ένωση Λέρνας – Καλαμάτα
Πάμισσος Μεσσήνης – ΑΕ Πελλάνας
Αστέρας Βλαχιώτη – Ασπρόπυργος
Αμβρυσσέας Διστόμου – Παναργειακός
ΑΟ Εικοσιμίας – ΑΟ Υπάτου
Γράψτε το σχόλιο σας...
25/09/2018 • 08:23

Πάθος και πίεση στα ματς του Μάντσεστερ και του Μιλάνου

Το Αγγλικό Λιγκ Καπ μας δίνει καλές ιδέες απόψε. Η Μάντσεστερ Γιουνάϊτεντ προφανώς και θέλει μια επιβλητική παρουσία μετά από τις πρόσφατες κακές εμφανίσεις. Παραγωγικό ματς περιμένουμε και στο Μιλάνο όπου η Ίντερ φιλοξενεί την Φιορεντίνα

19/09/2018 • 10:52