Εύκολα ο Ηρακλής

05/11/2017 • 23:39
Ηρακλής
  • shares
Ευρεία νίκη με σκορ 5-1 επί του Κιλκισιακού πέτυχε ο Ηρακλής για τον 2ο όμιλο της Γ’ Εθνικής, μπαίνοντας στην πρώτη τετράδα της βαθμολογίας.

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες των ομίλων της Γ' Εθνικής κατηγορίας:

 
1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
ΑΕ Διδυμοτείχου-Ορφέας Ξάνθης                   0-0
Ελπίς Σκουτάρεως-Καβάλα                         1-1
Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Μ.Αλέξανδρος Καρπερής  0-2
Δόξα Προσκυνητών-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου         2-2
Αρης Αβάτου-Νέστος Χρυσούπολης                  1-0
Αετός Ορφανού-Απόλλων Παραλιμνίου               0-0
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 5 αγώνες)
Απόλλων Παραλιμνίου      11
Καβάλα                   10
Ελπίς Σκουτάρεως          9
ΑΕ Διδυμοτείχου           8
Αρης Αβάτου               8
Νέστος Χρυσούπολης        7
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής    7
Ορφέας Ξάνθης             5
Δόξα Προσκυνητών          5
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 4
Αετός Ορφανού             3
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου      2
 
2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
Αρης Παλαιοχωρίου-Αγροτικός Αστέρας         3-1
Νάουσα-Μακεδονικός                          2-0
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΑΕ Καρίτσας  0-4
Καμπανιακός-ΑΟ Καρδίας                      0-1
Αλμωπός Αριδαίας-Εδεσσαϊκός                 1-0
ΑΕΠ Ηρακλής-Κιλκισιακός                     5-1
Πιερικός-Φίλιππος Αλεξάνδρειας              0-1
Ρεπό: Λαγκαδάς
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 7 αγώνες)
Αρης Παλαιοχωρίου              16
Αλμωπός Αριδαίας               13
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 13
ΑΕΠ Ηρακλής                    11 -6αγ.
Αγροτικός Αστέρας              11
Μακεδονικός                    10 -6αγ.
Πιερικός                       10
Λαγκαδάς                        9 -6αγ.
ΑΟ Καρδίας                      9 -6αγ.
Νάουσα                          9 -6αγ.
Φίλιππος Αλεξάνδρειας           8
ΑΕ Καρίτσας                     7
Εδεσσαϊκός                      5
Κιλκισιακός                     4 -6αγ.
Καμπανιακός                     1 -6αγ.
 
3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
ΑΕΠ Καραγιαννίων-ΑΕ Λευκίμμης           2-0
Θεσπρωτός-Δόξα Κρανούλας                0-1
Τηλυκράτης-Μακεδονικός Φούφα            4-0
Νέος Αμφίλοχος-Καστοριά                 4-1
Ερμής Αμυνταίου-Πανλευκάδιος            1-1
Σκουφάς Κομποτίου-Εθνικός Φιλιππιάδας   0-0
Ρεπό: Αστέρας Παραποτάμου
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 7 αγώνες)
Τηλυκράτης             16
ΑΕ Λευκίμμης           14
ΑΕΠ Καραγιαννίων       13
Μακεδονικός Φούφα      13
Ερμής Αμυνταίου        12
Δόξα Κρανούλας         11 -6αγ.
Νέος Αμφίλοχος          9 -6αγ.
Θεσπρωτός               6 -6αγ.
Εθνικός Φιλιππιάδας     6 -6αγ.
Σκουφάς Κομποτίου       5 -6αγ.
Πανλευκάδιος            5
Καστοριά                1 -6αγ.
Αστέρας Παραποτάμου     1 -6αγ.
 
4ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
Οπούντιος Μαρτίνου-Βόλος          2-3
Αστέρας Ιτέας-Διγενής Νεοχωρίου   3-0
Αμβρυσσέας-Νίκη Βόλου             1-0
Ρήγας Φεραίος-Βελούχι             1-2
Ολυμπιακός Βόλου-Θήβα             0-0
ΑΟ Σελλάνων-Αλμυρός               1-0
Ρεπό: Αχιλλέας Φαρσάλων
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 7 αγώνες)
Βόλος               18
Νίκη Βόλου          13
Αμβρυσσέας          13
Ολυμπιακός Βόλου    12
Αλμυρός             10 -6αγ.
Αστέρας Ιτέας       10 -6αγ.
Θήβα                 9
Ρήγας Φεραίος        7 -6αγ.
Διγενής Νεοχωρίου    6 -6αγ.
Βελούχι              6 -6αγ.
Οπούντιος Μαρτίνου   6 
ΑΟ Σελλάνων          5 -6αγ.
Αχιλλέας Φαρσάλων    4 -6αγ.
 
5ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
Παλληξουριακός-ΠΑΟ Βάρδας     3-2
Πανηλειακός-Παναρκαδικός      0-1
ΑΟΚ Πύλου-Καλαμάτα            0-0
Λεωνίδιο-Αστέρας Αμαλιάδας    1-6
Ζάκυνθος-Αστέρας Βλαχιώτη     2-2
Αχαϊκή-Διαγόρας Βραχνέικων    2-0
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 5 αγώνες)
Αστέρας Αμαλιάδας     15
Καλαμάτα               9
Παναρκαδικός           9
Διαγόρας Βραχνέικων    9
Αστέρας Βλαχιώτη       9
Πανηλειακός            8
Αχαϊκή                 7
Παλληξουριακός         6
Ζάκυνθος               5
ΠΑΟ Βάρδας             4
ΑΟΚ Πύλου              2
Λεωνίδιο               0
 
6ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
Ρόδος-Διαγόρας Ρόδου           2-2
Λουτράκι-Ιωνικός               1-0
Προοδευτική-Ενωση Ασπροπύργου  4-0
Κερατσίνι-Πέλοπας Κιάτου       2-1
Ιάλυσος-Εθνικός                1-0
Ρεπό: Ζευγολατιό
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 5 αγώνες)
Προοδευτική         10
Λουτράκι             9
Ιάλυσος              9
Εθνικός Πειραιώς     8
Διαγόρας             8 -4αγ.
Κερατσίνι            7 -4αγ.
Ένωση Ασπροπύργου    6
Ρόδος                5 -4αγ.
Ιωνικός              5
Πέλοπας Κιάτου       1 -4αγ.
Ζευγολατιό           0 -4αγ.
 
7ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
Χαλκίδα-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής   0-0
Αήττητος Σπάτων-Ταμυναϊκός        1-0
Αιολικός-Παναργειακός             1-1
Ερμιονίδα-Πανθηραϊκός             0-0
Τριγλία Ραφήνας-Θύελλα Ραφήνας    1-2
Ρεπό: Ερμής Κιβερίου
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 5 αγώνες)
Αήττητος Σπάτων          13
Χαλκίδα                  10
Ερμιονίδα                 8
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής   8
Θύελλα Ραφήνας            6 -4αγ.
Παναργειακός              5 -4αγ.
Ερμής Κιβερίου            5 -4αγ.
Πανθηραϊκός               5
Αιολικός                  4 -4αγ.
Ταμυναϊκός                4
Τριγλία Ραφήνας           0 -4αγ.
 
8ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
Ηρόδοτος-ΑΟ Παλαιοχώρας    3-1
Αιγάλεω-Ερμής Ζωνιανών     2-0
Φωστήρας-Αγιος Ιερόθεος    1-0
Κηφισιά-Ηλυσιακός          0-0
Ατσαλένιος-Ιεράπετρα       2-0
Ρεπό: ΑΕ Μυλοποτάμου
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 5 αγώνες)
Ηρόδοτος              13
Φωστήρας               8
Ατσαλένιος             8
Αιγάλεω                7 -4αγ.
Ιεράπετρα              7
Ηλυσιακός              6 -4αγ.
ΑΟ Παλαιοχώρας         5
Κηφισιά                4 -4αγ.
Ερμής Ζωνιανών         4 -4αγ.
ΑΕ Μυλοποτάμου         2 -4αγ.
Αγιος Ιερόθεος         1
 * Από τον Ερμή Ζωνιανών έχουν αφαιρεθεί 3 βαθμοί.

Γράψτε το σχόλιο σας...
21/09/2018 • 08:10

19/09/2018 • 10:52